KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dvakrát o republikové tituly

Text a foto: Petr Štola
Dvakrát o republikové tituly
28.07.2008
 

Dva tituly Mistra ČR se o víkendu rozdaly v naší republice. Nejprve to byl titul Mistra v ploché dráze jednotlivců, který na ovále v Liberci získal Lukáš Dryml a poté v neděli v Mariánských Lázní to byl titul Mistra ČR v dlouhé ploché dráze, který již poněkolikáté získal náš nejlepší jezdec této disciplíny, Zdeněk Schneiderwind.

3. závod MČR jednotlivců – Liberec
  1.- Aleš Dryml (3,2,3,3,3) 14 bodů
  2.- Lukáš Dryml (3,3,2,3,2) 13
  3.- Matěj Kůs (3,1,3,2,3) 12
  4.- Adrian Rymel (3,3,0,3,2) 11
  5.- Luboš Tomíček (1,3,1,2,3) 10
  6.- Filip Šitera (2,2,1,2,3) 10
  7.- Josef Franc (1,1,3,2,1) 8
  8.- Hynek Štichauer (2,1,2,1,2) 8
  9.- Jan Jaroš (1,0,3,1,2) 7
10.- Adrian Pluska, POL (2,2,2,1,0) 7
11.- Martin Málek (0,3,1,0,1) 5
12.- Richard Wolff (2,2,0,0,1) 5
13.- Martin Vaculík, SVK (0,0,2,1,1) 4
14.- Martin Gavenda, náhradník (3,0) 3
15.- Adam Vandírek (0,1,1,0,0) 2
16.- Pavel Ondrašík (1,0,0,0,0) 1
17.- Vladimír Višváder (0,0,0,-,-) 0

Celkové pořadí MČR jednotlivců 2008
  1.- Lukáš Dryml – 40 bodů
  2.- Aleš Dryml – 38
  3.- Luboš Tomíček –35
  4.- Adrian Rymel – 31
  5.- Filip Šitera – 31
  6.- Matěj Kůs – 27
  7.- Martin Vaculík, SVK – 25
  8.- Josef Franc – 23
  9.- Hynek Štichauer – 19
10.- Richard Wolff – 18
11.- Adrian Pluska, POL – 16
12.- Jan Jaroš – 15
13.- Martin Málek – 13
14.- Adam Vandírek – 12
15.- Pavel Ondrašík – 10
16.- Martin Gavenda – 3
17.- Vladimír Višváder – 3
18.- Michael Hádek – 1

MČR na dlouhé ploché dráze 2008 – Mariánské Lázně
  1.- Zdeněk Schneiderwind, CZE (6,6,0,6) 18 + 1. ve finále A
  2.- Sirg Schützbach, GER (0,6,6,6) 18 + 2. ve finále A
  3.- Nynke de Jong, HOL (0,4,5,5) 14 + 3. ve finále A
  4.- Alessandro Milanese, ITA (6,5,6,0) 17 + 4. ve finále A
  5.- Richard Wolff, CZE (5,4,3,4) 16 + 5. ve finále A
  6.- Pavel Ondrašík, CZE (5,5,4,5) 19 + 6. ve finále A
  7.- Karel Kadlec, CZE (3,2,4,4) 13 + 0 ve finále A
  8.- Daniel Winterton, GBR (0,2,2,3) 7 + 1. ve finále B
  9.- Francesco Barbetta, ITA (3,1,1,2) 7 + 2. ve finále B
10.- Anton Wannasek, AUT (2,3,3,3) 11 + 0 ve finále B
11.- David Speight, GBR (4,1,5,0) 10 + 0. ve finále B
12.- Stefan Drofa, GER (4,3,0,0) 7
13.- Silvano Soattin, ITA (0,-,-,-) 0


Další články sekce