přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. listopadu do 19. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Essox ADT Endurance Cup Žichovice

Text a foto: Petr Štola
Essox ADT Endurance Cup  Žichovice
17.02.2008
 

Výsledky a fotogalerie - Nedaleko Strakonic pokračoval druhým závodem letošní Essox ADT Endurance Cup.

V Žichovicích se představilo opět solidně obsazené jezdecké pole, kde zejména ve třídě nad 300 ccm bylo tolik jezdců, že je pořadatelé museli rozdělit do dvou skupin. Výborné závody pod středověkým hradem Rábí sledovalo i celkem dost diváků, kteří se kochali závody za slunného počasí, ale i za teplot pod bodem mrazu, či dokonce odpolední krátkým sněhovým doplněním.

Vzhledem k množství závodníků bylo upravené i vyhodnocení jednotlivých kategorií. Zatímco slabší třída do 300 ccm byla hodnocená standardním způsobem dvou rozjížděk, silnější nad 300 ccm se po ranní rozjížďce rozdělila na finále B a finále A, ze kterého následně vzešel i celkový vítěz druhého závodu Essox ADT Endurance Cup 2008.

 

Třetí podnik této zimní amatérské série se jede 8. března na trati ve Valešicích nedaleko Klatov.

 

Fotografie z 1. závodu Essoxx ADT Endurance Cup

 Fotografie ze Žichovic

 

Celkové výsledky kategorie do 300 – Žíchovice

  1.- Karel Šíma (Access 300)

  2.- Tomáš Čihánek (Access 300)

  3.- Pavel Kocman (Access 300)

  4.- Michal Kolář (Access 300)

  5.- Josef Křivka (Access 250)

  6.- Martin Pomahač (Access 300)

  7.- Patrik Lukeš (Gas Gas 300)

  8.- Petr Pomahač (Access 300)

  9.- Václav Coubal (Access 300)

10.- Lukáš Kaucký (Access 300)

11.- Barbora Fišerová (Yamaha 80)

12.- Jaroslav Bažant (Access 300)

 

Celkové výsledky kategorie nad 300 – Žíchovice

  1.- Květoslav Klíč (Suzuki 450)

  2.- Petr Pinc (Suzuki 400)

  3.- Josef Mašita (Suzuki 450)

  4.- Pavel Vik (Suzuki 450)

  5.- Marek Horníček (Yamaha 450)

  6.- Jaroslav Chytil (Kawasaki 700)

  7.- Pavel Smrček (Suzuki 450)

  8.- Michal Tomiška (Yamaha 700)

  9.- Jaroslav Bažant (Access 300)

10.- David Polišenský (Suzuki 450)

11.- Josef Šiler (Yamaha 450)

12.- Jan Bažant (Gas Gas 350)

13.- Karel Benda (Suzuki 400)

14.- Josef Hort (CAN-AM 800)

15.- Daniel Rajtr (Suzuki 400)

16.- Marcel Oravec (Kawasaki 700)

17.- Tomáš Buchtele (Suzuki 700)

18.- Petr Bejlek (Suzuki 400)

19.- Pavel Kuběna (Yamaha 660)

20.- Jan Fišer (Yamaha 350)

21.- Josef Čekal (Suzuki 700)

22.- Martin Liška (Yamaha 450)

 

 

Další články sekce