KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. března do 17. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Evropský pohár pokračoval v chorvatské Rijece

Foto: Petr Štola
Evropský pohár pokračoval v chorvatské Rijece
17.06.2008
 

Narozdíl od maďarského Pannoniaringu, byly tentokrát na programu všechny kategorie, v nichž byly vidět i české barvy.

Rijeka – 125 GP

  1.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani)

  2.- Peter Sebestyen (HUN-Honda)

  3.- Jakub Kornfeil (CZE-Honda)

  4.- Jakub Jantulík (SVK-Honda)

  5.- Michal Prášek (CZE-Honda)

----------------------

  6.- Lukáš Rážek (CZE-Honda)

 

125 GP po 3. závodech

  1.- Joaquin Fernandez – 25 bodů

  2.- Alen Györfy – 25

  3.- Gabriele Gnani – 25

  4.- Edoardo Andreoli – 24

  5.- Thommy Sköld – 20

----------------------

  6.- Nicol Marcone – 20

  9.- Jakub Kornfeil – 16

12.- David Látr – 13

 

Rijeka – 250 GP

  1.- Alvaro Molina (SPA-Aprilia)

  2.- Giacomo Lucchetti (ITA-Aprilia)

  3.- Toni Wirsing (GER-Honda)

  4.- Omar Menghi (ITA-Aprilia)

  5.- Thomas Walther (GER-Honda)

 

250 GP po 3. závodech

  1.- Giacomo Lucchetti – 45 bodů

  2.- Alvaro Molina – 41

  3.- Omar Menghi – 33

  4.- Thomas Walther – 24

  5.- Toby Markham – 19

 

Rijeka – Supersport

  1.- Bostjan Pintar (SLO-Yamaha)

  2.- Loris Valjan (CRO-Yamaha)

  3.- Olmo Spigariol (ITA-Yamaha)

  4.- Radomil Rous (CZE-Yamaha)

  5.- Michal Filla (CZE-Yamaha)

----------------------

  9.- Jiří Brož (CZE-Kawasaki)

12.- Jiří Fejta (CZE-Honda)

 

Supersport po 3. závodech

  1.- Michal Filla – 61 bodů

  2.- Loris Valjan – 46

  3.- Ionel Petru Pascota – 41

  4.- Bostjan Pintar – 38

  5.- Jiří Brož – 34

----------------------

11.- Radomil Rous – 13

20.- Jiří Mayer – 5

22.- Jiří Fejta – 4

 

Rijeka – Superstock 600

  1.- Olmo Spigariol (ITA-Yamaha)

  2.- Tomáš Svitok (SVK-Kawasaki)

  3.- Igor Kaláb (CZE-Yamaha)

  4.- Marko Erceg (CRH-Honda)

  5.- Tomas Krajci (SVK-Honda)

----------------------

  8.- Michal Chalupa (CZE-Suzuki)

 

Superstock 600 po 3. závodech

  1.- Olmo Spigariol – 50 bodů

  2.- Tomáš Svitok – 36

  3.- Igor Kaláb – 36

  4.- Michal Chalupa – 19

  5.- Marko Erceg – 13

 

Rijeka – Superstock 1000

  1.- Pawel Szkopek (POL-Yamaha)

  2.- Michele Conti (ITA-Honda)

  3.- Bostjan Skubic SLO-Yamaha)

  4.- Francesco Folegott (ITA-Yamaha)

  5.- Gabriele Perri (ITA-Yamaha)

 

Superstock 1000 po 3. závodech

  1.- Pawel Szkopek – 45 bodů

  2.- Andrea Liberini – 26

  3.- Per Björk – 25

  4.- Marek Szkopek – 21

  5.- Michele Conti – 20

----------------------

  9.- Michal Drobný – 11

 

 

 

Další články sekce