KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Portugalska Penafiel (neděle)

Foto: KTM / J. Edmunds
GP Portugalska  Penafiel (neděle)
22.03.2009
 

V portugalském Penafielu pokračovalo druhým dnem Grand Prix Portugalska v enduru. Z vítězství se ve všech kategoriích radovali naprosto stejní jezdci, jako po sobotním programu.

GP Portugalska – Penafiel (neděle)

Enduro 1
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 55:54,00
  2.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +35,20
  3.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) + 55,31
  4.- Eero Remes (FIN-KTM) +1:07,81
  5.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +1:11,86
-----------------------------------
15.- David Čadek (CZE-KTM) +5:04,20
16.- Jakub Horák (CZE-KTM) +9:58,64

Enduro 1 - průběžně
  1.- Mika Ahola – 50 bodů
  2.- Simone Albergoni  – 42
  3.- Antoine Meo   – 38
  4.- Thomas Oldrati   – 36
  5.- Eero Remes   – 28
-----------------------------------
16.- David Čadek   – 13
17.- Jakub Horák   – 9

Enduro 2
  1.- Johny Aubert (FRA-KTM) 55:36,98
  2.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +1:29,20
  3.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:43,12
  4.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +1:44,53
  5.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +1:54,17

Enduro 2 - průběžně
  1.- Johny Aubert – 50 bodů
  4.- Alessandro Belometti – 40
  3.- Rodrig Thain – 38
  2.- Cristobal Guerrero – 37
  5.- Bartosz Oblucki – 34

Enduro 3
  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 56:12,51
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +44,29
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:04,28
  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +1:06,88
  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) +1:25,99

Enduro 3 - průběžně
  1.- Ivan Cervantes – 50 bodů
  4.- Christophe Nambotin – 40
  2.- Samuli Aro – 40
  3.- Sebastien Guillaume – 40
  5.- Fabio Mossini – 31

Enduro Junior
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 58:03,74
  2.- Jeremy Jolly (FRA-Honda) +16,94
  3.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) +21,46
  4.- Sebastien Bozzo (FRA-Husqvarna) +37,03
  5.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +1:15,81
-----------------------------------
20.- Milan Engel (CZE-KTM) +5:42,42

Enduro Junior
  1.- Oriol Mena – 50 bodů
  2.- Lorenzo Santolino – 42
  3.- Jeremy Jolly – 40
  4.- Sebastien Bozzo – 38
  5.- Vanni Cominotto – 31
-----------------------------------
24.- Milan Engel – 1

BMW Extreme Test
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 8:05,99
  2.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) + 4,47
  3.- Johny Aubert (FRA-KTM) +7,40
  4.- Xavier Galindo (SPA-KTM) +9,20
  5.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +12,83
-----------------------------------
64.- David Čadek (CZE-KTM) +2:05,94
70.- Jakub Horák (CZE-KTM) +2:14,21
74.- Milan Engel (CZE-KTM) +3:06,07

BMW Extreme Test - průběžně
  1.- Mika Ahola – 50 bodů
  3.- Johny Aubert – 40
  2.- Thomas Oldrati – 37
  4.- Xavier Galindo – 36
  5.- Julien Gauthier – 28


Další články sekce