přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. listopadu do 19. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

IRTA testy 2008 Jerez (4)

Text: Petr Štola; foto: KTM / F. Kirn
IRTA testy 2008  Jerez (4)
19.02.2008
 

Na okruhu Jerez de la Frontera začaly dnes testovat týmy Grand Prix 125 a 250 ccm. Mezi jezdci kroužícími po částečně deštěm bičovaném asfaltu byli i naši Lukáš Pešek a Karel Abraham.

Výsledky úterních testů třídy 250 ccm:

  1.- Mika KALLIO (FIN RED BULL KTM 250) 1:46.369

  2.- Marco SIMONCELLI (ITA METIS GILERA) 1:46.881

  3.- Hiroshi AOYAMA (JPN RED BULL KTM 250) 1:47.281

  4.- Julian SIMON (SPA REPSOL KTM 250) 1:47.296

  5.- Alvaro BAUTISTA (SPA MAPFRE ASPAR APRILIA) 1:47.487

  6.- Imre TOTH (HUN TEAM TOTH APRILIA) 1:48.339

  7.- Yuki TAKAHASHI (JPN SCOT RACING TEAM 250 HONDA) 1:48.605

  8.- Ratthapark WILAIROT (THA THAI HONDA PTT SAG) 1:49.027

  9.- Lukáš PEŠEK (CZE AUTO KELLY - CP APRILIA) 1:49.374

10.- Karel ABRAHAM (CZE CARDION AB MOTORACING APRILIA) 1:49.692

11.- Hector BARBERA (SPA TEAM TOTH APRILIA) 1:49.780

12.- Mattia PASINI (ITA POLARIS WORLD APRILIA) 1:49.840

13.- Hector FAUBEL (SPA MAPFRE ASPAR APRILIA) 1:50.156

14.- Eugene LAVERTY (IRL BLUSENS APRILIA) 1:50.773

15.- Manuel POGGIALI (RSM CAMPETELLA RACING APRILIA) 1:51.288

16.- Russel GOMEZ (SPA BLUSENS APRILIA) 1:52.844

17.- Doni PRADITA (INA YAMAHA PERTAMINA INDO) 1:53.359

 

Výsledky úterních testů třídy 125 ccm:

  1.- Raffaele DE ROSA (ITA ONDE 2000 KTM) 1:48.900

  2.- Mike DI MEGLIO (FRA AJO MOTORSPORT DERBI) 1:49.002

  3.- Gabor TALMACSI (HUN BANCAJA ASPAR APRILIA) 1:49.063

  4.- Efren VAZQUEZ (SPA BLUSENS APRILIA JUNIOR) 1:49.104

  5.- Nicolas TEROL (SPA JACK & JONES WRB APRILIA) 1:49.513

  6.- Simone CORSI (ITA JACK & JONES WRB APRILIA) 1:49.632

  7.- Pablo NIETO (SPA ONDE 2000 KTM) 1:49.751

  8.- Andrea IANNONE (ITA I.C. TEAM APRILIA) 1:49.918

  9.- Joan OLIVE (SPA BELSON DERBI) 1:49.934

10.- Scott REDDING (GBR BLUSENS APRILIA JUNIOR) 1:49.963

11.- Tomoyoshi KOYAMA (JPN ISPA KTM ARAN) 1:50.148

12.- Pol ESPARGARO (SPA BELSON DERBI) 1:50.246

13.- Takaaki NAKAGAMI (JPN I.C. TEAM APRILIA) 1:50.342

14.- Esteve RABAT (SPA REPSOL KTM 125) 1:50.767

15.- Randy KRUMMENACHER (SWI RED BULL KTM 125) 1:50.808

16.- Stefan BRADL (GER GRIZZLY GAS KIEFER APRILIA) 1:51.071

17.- Stevie BONSEY (USA DEGRAAF GRAND PRIX APRILIA) 1:51.147

18.- Lorenzo ZANETTI (ITA ISPA KTM ARAN) 1:51.323

19.- Bradley SMITH (GBR POLARIS WORLD APRILIA) 1:51.414

20.- Hugo VAN DEN BERG (NED DEGRAAF GRAND PRIX APRILIA) 1:51.461

21.- Robin LASSER (GER GRIZZLY GAS KIEFER APRILIA) 1:51.787

22.- Marc MARQUEZ (SPA REPSOL KTM 125) 1:51.962

23.- Pere TUTUSAUS (SPA BANCAJA ASPAR APRILIA) 1:52.188

24.- Danny WEBB (GBR DEGRAAF GRAND PRIX APRILIA) 1:53.108

25.- Robert MURESAN (ROM GRIZZLY GAS KIEFER APRILIA) 1:53.458

26.- Dominique AEGERTE (SWI AJO MOTORSPORT DERBI) 1:53.560

27.- Louis ROSSI (FRA FFM HONDA GP 125) 1:53.894

28.- Stefano BIANCO (ITA WTR SAN MARINO APRILIA) 1:55.100

29.- Michael RANSEDER (AUT I.C. TEAM APRILIA) 2:01.517

30.- Sergio GADEA (SPA BANCAJA ASPAR APRILIA) 2:14.553

 

Další články sekce