přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. července do 23. července.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Již tento víkend se jede Sanok Cup

Text: Petr Štola
21.01.2008
 

Sanok Cup a Mistrovství Evropy ledové ploché dráhy je na programu již tento víkend.

Bratři Jan a Antonín Klatovští si ještě ani neoddechli po náročném závodě ve švýcarském Flimsu a jíž se musí vydat do další země, kde budou burácet motory jejich ledových speciálů. Již tento víkend se totiž jede Sanok Cup – Mistrovství Evropy v ledové ploché dráze.

 

Zatímco Antonín Klatovský je mezi osmičkou nominovaných přímo do finále závodu, Jan si bude muset své místo vybojovat v kvalifikaci, ze které postoupí prvních osm přímo a další dva budou dělat náhradníky.

 

A jak že je celé víkendové klání rozděleno? V pátek 25. ledna se pojede II Ice Sanok Cup. V sobotu 26. ledna kvalifikace Mistrovství Evropy a poté v neděli 27. ledna samotné finále Mistrovství Evropy.

 

Startovní listina Sanok Cupu

  1.- Frank Zorn (AUT)

  2.- Harald Simon (AUT)

  3.- Jan Klatovský (CZE)

  4.- Antonín Klatovský (CZE)

  5.- Rene Stellingwerf (HOL)

  6.- Marian Kreklau (GER)

  7.- Stefan Pletschacher (GER)

  8.- Graham Halsall (GBR)

  9.- Johnny Tuinstra (HOL)

10.- prozatím neurčeno (RUS)

11.- Per Olov Serenius (SWE)

12.- Aantti Aakko (FIN)

13.- Grzegorz Knapp (POL)

14.- Jo Saetre (NOR)

15.- Zdzisław Żerdziński (POL)

16.- Peter Koji (SWE)

17.- Grigori Laguta (LIT)

18.- Peter Jansson (SWE)

19.- Mario Schwaiger (AUT)

20.- Piotr Hejnowski (POL)

21.- Josef Kreuzberger (AUT)

22.- Sven Holstein (HOL)

23.- Johan Lundqvist (SWE)

24.- Simon Gartmann (SUI)

25.- Dmitri Tschatschin (GER)

26.- Jouni Seppanen (FIN)

27.- prozatím neurčeno (RUS)

28.- Thomas Cavigelli (SUI)

R1. Rene Verhoef (HOL)

R2. Oleg Dosaev (UKR)

 

Startovní listina Mistrovství Evropy - kvalifikace

  1.- prozatím neurčeno (POL)

  2.- Jan Klatovský (CZE)

  3.- Antti Aakko (FIN)

  4.- Joe Saetre (NOR)

  5.- Roman Akimenko (RUS)

  6.- Sven Holstein (HOL)

  7.- Stefan Pletschacher (GER)

  8.- Igor Kononov (RUS)

  9.- Simon Gartmann (SUI)

10.- Franky Zorn (AUT)

11.- Patrick Solhberg (SWE)

12.- Grigori Laguta (LIT)

13.- Mark Uzzell (GBR)

14.- Gusta Sundelin (SWE)

15.- Marian Kreklau (GER)

16.- Oleg Dosaev (UKR)

R1.- Rene Stellingwerf (HOL)

R2.- prozatím neurčeno (AUT)

 

Startovní listina Mistrovství Evropy - nasazení přímo do finále

  1. Dmitri Tschatschin (GER)

  2. Antonín Klatovský (CZE)

  3. Harald Simon (AUT)

  4. Grzegorz Knapp (POL)

  5. Nikolai Ryabokon (RUS)

  6. Nikita Alexeev (RUS)

  7. Johnny Tuinstra (HOL)

  8. Johan Lundqvist (SWE)

 

 

Další články sekce