KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Enduro Ostrava

Zdroj: casomeric.com, foto: vitakuklik.cz
MČR Enduro  Ostrava
07.07.2009
 

Budišov nad Budišovkou hostil zahajovací závod republikového šampionátu enduristů. Na programu byl sobotní a nedělní sprint.

MČR absolutní pořadí – sobota
  1.- David Čadek (KTM 250-4T) 44:28,27
  2.- Milan Engel (KTM 250-4T) +26,40
  3.- Víťa Kuklík (Husaberg 510-4T) +54,56
  4.- Radek Toman (KTM 300-2T) +1:07,62
  5.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +1:28,94
  6.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +2:16,00
  7.- Marek Borák (Gas Gas) +2:50,60
  8.- Milan Kubík (KTM 300-2T) +2:59,41
  9.- Luboš Klimeš (Sherco 250-4T) +3:19,92
10.- Petr Hušek (Sherco 510-4T) +3:42,04

MČR E1 – sobota
  1.- David Čadek (KTM 250-4T) 44:28,27
  2.- Milan Engel (KTM 250-4T) +26,40
  3.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +1:28,94
  4.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +2:16,00
  5.- Luboš Klimeš (Sherco 250-4T) +3:19,92

MČR E2 – sobota
  1.- Michal Rudolf (Husaberg) 48:38,26
  2.- Tomáš Císař (KTM) +41,92
  3.- Jakub Šefr (Husaberg) +1:27,66
  4.- Jiří Bittner (Husaberg) +1:45,10
  5.- Tomáš Hainzel (KTM) +3:27,29

MČR E3 – sobota
  1.- Víťa Kuklík (Husaberg 510-4T) 45:22,83
  2.- Radek Toman (KTM 300-2T) +13,06
  3.- Marek Borák (Gas Gas) +1:56,04
  4.- Milan Kubík (KTM 300-2T) +2:04,85
  5.- Petr Hušek (Sherco 510-4T) +2:47,45

MČR Junior – sobota
  1.- Milan Engel (KTM 250-4T) 44:54,67
  2.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +1:02,54
  3.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +1:49,60
  4.- Marek Borák (Gas Gas) +2:24,20
  5.- Petr Hušek (Sherco 510-4T) +3:15,64

MČR absolutní pořadí – neděle
  1.- David Čadek (KTM 250-4T) 42:59,82
  2.- Víťa Kuklík (Husaberg 510-4T) +15,51
  3.- Jiří Bittner (Husaberg) +20,16
  4.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +42,17
  5.- Milan Engel (KTM 250-4T) +48,53
  6.- Radek Toman (KTM 300-2T) +1:07,59
  7.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +1:18,85
  8.- Michal Rudolf (Husaberg) +1:22,99
  9.- Marek Borák (Gas Gas) +1:26,72
10.- Dominik Hrabský (TM 250-4T) +1:31,22

MČR E1 – neděle
  1.- David Čadek (KTM 250-4T) 42:59,82
  2.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +42,17
  3.- Milan Engel (KTM 250-4T) +48,53
  4.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +1:18,85
  5.- Dominik Hrabský (TM 250-4T) +1:31,22

MČR E2 – neděle
  1.- Jiří Bittner (Husaberg) 43:19,98
  2.- Michal Rudolf (Husaberg) +1:02,83
  3.- Tomáš Císař (KTM) +2:09,19
  4.- Jakub Šefr (Husaberg) +3:13,42
  5.- Jiří Pošík (Husaberg) +3:58,53

MČR E3 – neděle
  1.- Víťa Kuklík (Husaberg 510-4T) 43:15,33
  2.- Radek Toman (KTM 300-2T) +52,08
  3.- Marek Borák (Gas Gas) +1:11,21
  4.- Milan Kubík (KTM 300-2T) +1:42,78
  5.- Petr Hušek (Sherco 510-4T) +1:52,67

MČR Junior – neděle
  1.- Jiří Bittner (Husaberg) 43:19,98
  2.- Jakub Horák (KTM 250-4T) +22,01
  3.- Milan Engel (KTM 250-4T) +28,37
  4.- Martin Kuklík (KTM 250-4T) +58,69
  5.- Marek Borák (Gas Gas) +1:06,56


Další články sekce