Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.

MČR jednotlivců v ploché dráze průběžné pořadí

Text a foto: Petr Štola
MČR jednotlivců v ploché dráze  průběžné pořadí
15.05.2008

Včera jsme vám slíbili průběžný stav Mistrovství ČR v ploché dráze jednotlivců, dnes vám ho přinášíme včetně fotogalerie z pardubického 2. kola MČR.

K titulu, o kterém rozhodne již pouze červencové kolo v Liberci, má nyní nejblíže pardubický Lukáš Dryml, který svých posledních osm jízd vyhrál (3 poslední v Praze a 5 v Pardubicích), přičemž zcela suverénně získal plný počet bodů na domácím ovále ve Svitkově. Druhý Luboš Tomíček, který naopak vyhrál zahajovací závod na pražské Markétě, přidal včera v Pardubicích 11 bodů a na stálého jezdce letošního Grand Prix Lukáše Drymla tak ztrácí pouhé dva body. Trojici nejlepších doplňuje druhý z bratrů Drymlů, Aleš, jenž byl dvakrát třetí i v samotných úvodních závodech. Finále se odehraje v tedy v Liberci, již nyní si zapamatujte, že to bude 26. 7. 2008.

Výsledky MČR PD jednotlivců – po 2. závodě (Praha, Pardubice)