KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. září do 22. září 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Pannoniaring - sobota

Text a foto: Petr Štola
MČR Pannoniaring - sobota
24.05.2008
 

Na okruhu Pannoniaring proběhly kvalifikace na nedělní závod Evropského poháru, Alpe Adria šampionátu a Mezinárodního Mistrovství ČR.

Výsledky kvalifikací

125 SP:

  1.- Ivan Visak 2:14,103

  2.- Luka Nervo +0,115

  3.- Nicola Marcato +0,922

----------------------

  6.- Radek Chlíbek +1,916

10.- Petr Kolář +3,248

13.- Miroslav Sedlo +5,202

14.- Michal Salač +5,582

 

125 GP:

  1.- Karel Pešek 2:01,442

  2.- Gabriele Gnani +0,306

  3.- Péter Sebestyén +0,473

----------------------

  4.- Jakub Kornfeil +2,046

  5.- Michal Prášek +2,149

  6.- Karel Májek +3,696

  7.- Lukáš Rážek +3,860

  9.- Nicol Marcone +4,637

10.- Jakub Jantulík +5,120

 

Superstock 600:

  1.- Gabor Rizmayer 1:59,395

  2.- Klaus Grammer 1:59,638

  3.- Václav Bittman 1:59,986

----------------------

  5.- Radomil Rous 2:01,124

  7.- Igor Kaláb 2:01,899

12.- Jiří Brož 2:02,439

20.- Tomáš Holubec 2:03,068

 

Superstock 1000:

  1.- Andreas Meklau 1:55,684

  2.- Agoston Rosival +2,056

  3.- Roland Resch +2,065

----------------------

  4.- Kamil Prager +2,178

  6.- Petr Čermák +2,397

12.- Viktor Noss +3,164

22.- Raymond Borowczak +5,314

 

Supersport:

  1.- Radomil Rous 1:58,491

  2.- Michal Filla +0,147

  3.- Ionel Petru Pascota +1,295

----------------------

  6.- Jiří Brož +2,311

11.- Jiří Fejta +3,796

22.- Miloslav Breznoska +6,326

 

Superbike:

  1.- Andreas Meklau 2:53,921

  2.- Ireneusz Sikora +2,799

  3.- Berto Camlek +3,215

----------------------

  6.- Jiří Dražďák +5,503

  7.- Marek Svoboda +5,873

10.- Miloš Čihák +7,571

16.- Marek Káňa +9,190

18.- Zdeněk Brabec +11,301

 

Volná přes 600:

  1.- Marek Káňa 2:03,052

  2.- Radim Mácha 2:03, 363 (pátek)

  3.- Lukáš Fejt 2:03,963

 

Volná do 600:

  1.- Ondřej Korčák 2:06,640 (pátek)

  2.- Lubomír Molin 2:07,747

  3.- Zbyněk Čech 2:08,197 (pátek)

 

 

 

Karel Pešek

 

 

Marek Svoboda

 

 

Michal Filla

 

 

Aleš Halámek

 

 

Tomáš Svitok se zbyvil Kawasaki a dal se na Yamahu ..... zatím tedy jen pro tento závod

 

 

Tomáš Holubec

 

 

Jakub Kornfeil

 

 

Nicol Markone a Karel Májek

 

 

Pepek Brtek

 

 

Miloš Čihák

 

 

Andreas Meklau

 

 

Jiří Dražďák

 

 

Michal Dokoupil a Tomáš Holubec

 

 

Igor Kaláb

 

 

 

 

 

Další články sekce