KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Supermoto Sosnová

Foto: Aprilia
MČR Supermoto  Sosnová
10.06.2008
 

Na Autodromu Sosnová proběhlo o víkendu třetí kolo republikového šampionátu Supermoto, kompletní český špička změřila své síly a uzavřela první polovinu naší nejvyšší série této motocyklové kategorie.

Supermoto Prestige – Sosnová

1.- Petr Pinc ml. (CZE-Suzuki) 25+25 / 50 bodů

2.- Dirk Spaniol (GER-Suzuki) 20+20 / 40

3.- Michael Wagner (GER-Honda) 16+22 / 38

4.- Radim Vavřík (CZE-Honda) 18+18 / 36

5.- Robert Dornbrach (GER-KTM) 15+16 / 31

 

Supermoto Prestige – průběžné pořadí

1.- Jiří Boček – 122 bodů

2.- Petr Pinc ml. – 105

3.- Jan Vodochodský – 103

4.- Radim Vavřík – 99

5.- David Brabec – 87

 

Supermoto 450 Koelner Group – Sosnová

1.- Petr Vorlícek (CZE-Suzuki) 25+25 / 50 bodů

2.- Petr Pinc ml. (CZE-Suzuki) 22+22 / 44

3.- Radim Vavřík (CZE-Honda) 18+20 / 38

4.- Jan Kvasnicka (CZE-Husqvarna) 14+18 / 32

5.- Paul Sudermann (GER-KTM) 15+16 / 31

 

Supermoto 450 Koelner Group – průběžné pořadí

1.- Jiří Boček – 120 bodů

2.- Radim Vavřík – 106

3.- Petr Pinc ml. – 100

4.- Miloslav Říhák – 94

5.- David Brabec – 93

 

Open – Sosnová

1.- Vít Janoušek jr. (CZE-Honda) 25+25 / 50 bodů

2.- Benjamin Ónodi (HUN-KTM) 22+22 / 44

3.- Sandro Schulze (GER-Kawasaki) 20+20 / 40

4.- Márk Kecskeméti (HUN-KTM) 15+18 / 33

5.- Michal Ducháček (CZE-KTM) 18+13 / 31

 

Open – průběžné pořadí

1.- Vít Janoušek jr. – 147 bodů

2.- Márk Kecskeméti – 108

3.- Petr Střelka – 101

4.- Sandro Schulze – 100

5.- Lukáš Ducháček –  88

 

Mitas Cup – Sosnová

1.- Vladimír Potužák (CZE-Husaberg) 25+25 / 50 bodů

2.- Zdeněk Antony (CZE-Honda) 22+22 / 44

3.- Bohumil Urban (CZE-Husqvarna) 18+20 / 38

4.- Miroslav Pergl (CZE-Yamaha) 20+18 / 38

5.- Zdeněk Kuchař (CZE-Honda) 15+16 / 31

 

Mitas Cup – průběžné pořadí

1.- Vladimír Potužák – 150 bodů

2.- Miroslav Pergl – 116

3.- Zdeněk Kuchař – 109

4.- Bohumil Urban – 89

5.- Lukáš Červený – 83

 

Čtyrkolky B&B elektro – Sosnová

1.- Pawel Sobczyk (POL-Yamaha) 25+20 / 45 bodů

2.- Martin Grochowski (POL-Yamaha) 16+25 / 41

3.- Adam Nezyk (POL-Yamaha) 18+22 / 40

4.- Petr Balík (CZE-Husabqrg) 22+16 / 38

5.- Jindřich Petlach (CZE-KTM) 20+15 / 35

 

Čtyrkolky B&B elektro – průběžné pořadí

1.- Jindřich Petlach – 126 bodů

2.- Martin Grochowski – 115

3.- Tomasz Bedö – 112

4.- Pawel Sobczyk – 95

5.- Jiří Matějc – 82

 

Mitas Cup junior – Sosnová

1.- Milan Sitnianský (CZE-Suzuki) 25+25 / 50 bodů

2.- Dominik Píša (CZE-KTM) 22+22 / 44

3.- Tomáš Urbánek (CZE-KTM) 20+20 / 40

 

Mitas Cup junior – průběžné pořadí

1.- Tomáš Urbánek – 134 bodů

2.- Milan Sitnianský – 100

3.- Dominik Píša – 44

 

 

 

Další články sekce