KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu Břežany 2009

Foto: Jiří Svoboda
MČR v trialu  Břežany 2009
12.05.2009
 

Břežany a tamní letní amfiteátr viděly první kolo domácího šampionátu v trial. Výborně vstoupil do letošní sezony zkušený Jirka Svoboda, který si po vítězství v halovém triálu připsal i vítězství v úvodních dvou závodech trialu venkovního.

Kategorie „A“ – sobota
1.- Jiří Svoboda (Beta) 14 tr. bodů
2.- Jan Balaš (Gas Gas) 35
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 51
4.- Lukáš Petráček (Montesa) 86
5.- Martin Křoustek (Beta) 150

Kategorie „A“ – neděle
1.- Jiří Svoboda (Beta) 7 tr. bodů
2.- Jan Balaš (Gas Gas) 25
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 61
4.- Lukáš Petráček (Montesa) 114
5.- Martin Křoustek (Beta) 150

Kategorie „A“ – celkově
1.- Jiří Svoboda – 40 bodů
2.- Jan Balaš – 34
3.- Jiří Fikejz – 30
4.- Lukáš Petráček – 26
5.- Martin Křoustek – 22

Kategorie „C“ – sobota
1.- Jiří Kněžourek (Montesa) 13 tr. bodů
2.- Václav Brůj st. (Montesa) 21
3.- Radim Petrů (Scorpa) 22 (0 = 21)
4.- Jiří Šmídl  (??) 22 (0 = 20)
5.- Daniel Haase (Scorpa) 24

Kategorie „C“ – neděle
1.- Petr Budín (Gas Gas) 0 tr. bodů
2.- Jiří Šmídl  (??) 5
3.- Daniel Haase (Scorpa) 9 (0 = 24)
4.- Radim Petrů (Scorpa) 9 (0 = 23)
5.- Václav Brůj st. (Montesa) 14

Kategorie „C“ – celkově
1.- Jiří Kněžourek – 30 bodů
2.- Jiří Šmídl   – 30
3.- Václav Brůj st. – 28
4.- Radim Petrů – 28
5.- Daniel Haase – 26

Kategorie „V“ – sobota
1.- Michal Budín (Montesa) 3 tr. bodů
2.- Jan Rudolf st. (Montesa) 17
3.- Martin Kuchař (Montesa) 20
4.- Luboš Novák (Montesa) 22
5.- Martin Sýkora (Gas Gas) 24

Kategorie „V“ – neděle
1.- Jan Rudolf st. (Montesa) 5 tr. bodů
2.- Josef Šůra (Montesa) 6
3.- Luboš Novák (Montesa) 7
4.- Roman Šebek (Gas gas) 12
5.- Zdeněk Heřmánek (Gas Gas) 13

Kategorie „V“ – celkově
1.- Jan Rudolf st. – 37 bodů
2.- Luboš Novák – 28
3.- Roman Šebek – 23
4.- Michal Budín – 20
5.- Jan Bajko – 19

Kategorie „H“ – sobota
1.- Karel Veyr (Beta) 14 tr. bodů
2.- Stanislav Dušek (??) 16
3.- Marek Roštejnský (??) 43
4.- Martin Motl (??) 45
5.- Petr Mazanec (??) 59

Kategorie „H“ – neděle
1.- Karel Veyr (Beta) 15 tr. bodů
2.- Petr Mazanec (??) 22
3.- Martin Motl (??) 23
4.- Ivo Husinecký (Sherco) 24
5.- Marek Roštejnský (??) 32

Kategorie „H“ – celkově
1.- Karel Veyr – 40 bodů
2.- Petr Mazanec – 28
3.- Martin Motl – 28
4.- Marek Roštejnský – 26
5.- Jakub Motl – 20

Kategorie „Ž“ – sobota
1.- Dalibor Šulc ml. (Sherco) 37
2.- Petr Mazanec (??) 52
DNF Filip Stehno (??) 161
DNF Jakub Budín (Beta) 108
DNF Radek Stehno ml. (Gas Gas) 108

Kategorie „Ž“ – neděle
1.- Dalibor Šulc ml. (Sherco) 5
2.- Petr Mazanec (??) 20
3.- Radek Stehno ml. (Gas Gas) 45

Kategorie „Ž“ – celkově
1.- Dalibor Šulc ml. – 40 bodů
2.- Petr Mazanec – 34
3.- Radek Stehno m. – 15


Další články sekce