KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu - Jablonec

Text a foto: Petr Štola
MČR v trialu - Jablonec
23.06.2008
 

FOTOGALERIE - V Jablonci nad Jizerou proběhlo další kolo rebublikového šampionátu v trialu.

V krásném prostředí řeky Jizery a obce Jablonec nad Jizerou, pokračoval republikový šampionát trialistů.

 

Kompletní fotogalerie je Z D E ......

 

 

Kategorie A – sobota

  1.- Martin Křoustek (Beta) 29 tr. bodů

  2.- Jiří Svoboda (Beta) 44

  3.- Petr Mašek (Montesa) 61

  4.- Roman Körber (Gas Gas) 112

  5.- Lukáš Petráček (Montesa) 113

-----------------------------------

  6.- Roman Schmid (Gas Gas) 40

  7.- David Kadlec (Sherco) 42

  8.- David Fabian (Montesa) 42

  9.- Jiří Rathouský (Montesa) 72

10.- Aleš Labík (Montesa) 75

 

Kategorie A – neděle

  1.- Martin Křoustek (Beta) 16 tr. bodů

  2.- Pavel Balaš (Gas Gas) 25

  3.- Jiří Svoboda (Beta) 49

  4.- Petr Mašek (Montesa) 52

  5.- Lukáš Petráček (Montesa) 101

  6.- Roman Körber (Gas Gas) 109

-----------------------------------

  7.- Roman Schmid (Gas Gas) 32

  8.- David Kadlec (Sherco) 34

  9.- David Fabian (Montesa) 36

10.- Jiří Rathouský (Montesa) 38

 

 

Trial v Jablonci

 

 

 

 

Kategorie C – sobota

  1.- Jan Balaš (Gas Gas) 9 tr. bodů

  2.- Jiří Kněžourek (Montesa) 19

  3.- Miloslav Marek (Gas Gas) 23

  4.- Radim Petrů (Scorpa) 28

  5.- Michal Budín (Montesa) 33

  6.- Radim Krechovský (Gas Gas) 38

  7.- Radek Andrlík (Gas Gas) 39

  8.- Michal Drábek (Gas Gas) 41

  9.- Petr Roštejnský (Sherco) 44

10.- Jindřich Klaus (Sherco) 47

 

Kategorie C – neděle

  1.- Radim Petrů (Scorpa) 15 tr. bodů

  2.- Miloslav Marek (Gas Gas) 15

  3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 15

  4.- Daniel Haase (Scorpa) 20

  5.- Radek Andrlík (Gas Gas) 25

  6.- Josef Šůra (Montesa) 28

  7.- Martin Matějíček (Gas Gas) 33

  8.- Michal Drábek (Gas Gas) 37

  9.- Petr Roštejnský (Sherco) 41

10.- Libor Pecháček (Gas Gas) 45

 

 

 

 

 

 

Kategorie V – sobota

  1.- Leoš Mokrejš st. (Gas Gas) 15 tr. bodů

  2.- Luboš Novák (Montesa) 22

  3.- Pavel Mácha (Gas Gas) 24

  4.- Martin Matějíček (Gas Gas) 26

  5.- Vojtěch Kašák (Montesa) 30

  6.- Roman Šebek (Gas Gas) 44

  7.- Jan Rudolf st. (Montesa) 47

  8.- Jan Šverma (Gas Gas) 49

  9.- Tomáš Zima (Gas Gas) 52

10.- Marek Wünsch (Sherco) 56

 

Kategorie V – neděle

  1.- Luboš Novák (Montesa) 10 tr. bodů

  2.- Vojtěch Kašák (Montesa) 16

  3.- Marek Wünsch (Sherco) 26

  4.- Jan Rudolf st. (Montesa) 27

  5.- Roman Šebek (Gas Gas) 30

  6.- Oldřich Wünsch (Sherco) 31

  7.- Jan Šverma (Gas Gas) 32

  8.- Tomáš Zima (Gas Gas) 49

  9.- Milan Kříž (Gas Gas) 49

10.- Zbyněk Nedomlel (Shupa) 52

 

 

 

 

 

 

Kategorie Ž – sobota

  1.- Dalibor Šulc ml. (Sherco) 40 tr. bodů

  2.- Radek Stehno ml. (Gas Gas) 61

 

Kategorie Ž – neděle

  1.- Dalibor Šulc ml. (Sherco) 13 tr. bodů

  2.- Radek Stehno ml. (Gas Gas) 46

 

Kompletní fotogalerie je Z D E ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Další články sekce