KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu jednotlivců

MČR v trialu jednotlivců
MČR v trialu jednotlivců
30.05.2008
 

Mistrovství ČR v trialu jednotlivců mělo minulý víkend na programu své třetí kolo, dva dny se závodilo v Jiníně a opět byl po oba dva dny nejúspěšnější Martin Křoustek, který tak vede průběžnou klasifikaci letošní sezony bez ztráty jediného bodů.

Kategorie A – sobota

  1.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 12 trestných bodů

  2.- Jiří Svoboda (CZE-Beta) 34

  3.- Petr Mašek (CZE-Montesa) 58

  4.- Roman Körber (CZE-Gas Gas) 90

  5.- Lukáš Petráček (CZE-Montesa) 109

  6.- Jiří Fikejz (CZE-Sherco) 110

-----------------------------

  7.- Roman Schmid (CZE-Gas Gas) 65

  8.- David Kadlec (CZE-Sherco) 78

  9.- Jiří Rathouský (CZE-Montesa) 82

10.- David Fabian (CZE-Montesa) 93

 

Kategorie A – neděle

  1.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 7

  2.- Petr Mašek (CZE-Montesa) 21

  3.- Jiří Svoboda (CZE-Beta) 26

  4.- Lukáš Petráček (CZE-Montesa) 71

  5.- Roman Körber (CZE-Gas Gas) 76

  6.- Jiří Fikejz (CZE-Sherco) 105

--------------------------------

  7.- David Kadlec (CZE-Sherco) 41

  8.- Roman Schmid (CZE-Gas Gas) 43

  9.- David Fabian (CZE-Montesa) 52

10.- Jiří Rathouský (CZE-Montesa) 66

 

Kategorie C – sobota

  1.- Jiří Kněžourek (CZE-Montesa) 17

  2.- Dalibor Šulc st. (CZE-Montesa) 19

  3.- Eduard Chalupa (CZE-Montesa) 24

  4.- Jan Balaš (CZE-Gas Gas) 40

  5.- Leoš Mokrejš (CZE-Gas Gas) 65

  6.- Michal Drábek (CZE-Gas Gas) 75

  7.- Josef Šůra (CZE-Montesa) 80

  8.- Libor Pecháček (CZE-Gas Gas) 86

  9.- Petr Roštejnský (CZE-Sherco) 102

--------------------

10.- Patrik Šmíd (CZE-Montesa) 43

 

Kategorie C – neděle

  1.- Jiří Kněžourek (CZE-Montesa) 11

  2.- Jan Balaš (CZE-Gas Gas) 15

  3.- Leoš Mokrejš (CZE-Gas Gas) 29

  4.- Radek Andrlík (CZE-Gas Gas) 36

  5.- Michal Drábek (CZE-Gas Gas) 47

  6.- Libor Pecháček (CZE-Gas Gas) 63

  7.- Petr Burián (CZE-Gas Gas) 72

  8.- Josef Šůra (CZE-Montesa) 72

 

Kategorie V – sobota

  1.- Radek Andrlík (CZE-Gas Gas) 24

  2.- Martin Matějíček (CZE-Gas Gas) 35

  3.- Radek Stehno st. (CZE-Montesa) 39

  4.- Jan Bajko (CZE-Gas Gas) 47

  5.- Luboš Novák (CZE-Montesa) 59

  6.- Jan Šverma (CZE-Gas Gas) 68

  7.- Marek Wünsch (CZE-Sherco) 70

  8.- Vojtěch Kašák (CZE-Montesa) 73

  9.- Jan Rudolf st. (CZE-Montesa) 79

10.- Roman Šebek (CZE-Gas Gas) 81

 

Kategorie V – neděle

  1.- Martin Matějíček (CZE-Gas Gas) 17

  2.- Radek Stehno st. (CZE-Montesa) 19

  3.- Luboš Novák (CZE-Montesa) 33

  4.- Vojtěch Kašák (CZE-Montesa) 36

  5.- Jan Bajko (CZE-Gas Gas) 42

  6.- Jan Rudolf st. (CZE-Montesa) 48

  7.- Jan Šverma (CZE-Gas Gas) 48

  8.- Marek Wünsch (CZE-Sherco) 53

  9.- Milan Kříž (CZE-Gas Gas) 60

10.- Roman Šebek (CZE-Gas Gas) 61

 

Kategorie Ž – sobota

  1.- Dalibor Šulc ml. (CZE-Sherco) 42

  2.- Jakub Budín (CZE-Beta) 53

  3.- Radek Stehno ml. (CZE-Gas Gas) 59

 

Kategorie Ž – neděle

  1.- Dalibor Šulc ml. (CZE-Sherco) 30

  2.- Radek Stehno ml. (CZE-Gas Gas) 62

  3.- Jakub Budín (CZE-Beta) 0

 

 

Další články sekce