KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. září do 23. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu jednotlivců Kramolín

Text a foto: Petr Štola
MČR v trialu jednotlivců  Kramolín
30.04.2008
 

V Kramolíně začala letošní venkovní sezona českého trialového mistrovství. Nejlépe do prvních dvou soutěží vstoupil obhájce titulu Martin Křoustek, který jak v sobotu, tak i v neděli odsunul na druhé místo letošního halového Mistra ČR Jirku Svobodu a na třetí Petra Maška.

Kategorie „A“ – MČR (sobota)

  1.- Martin Křoustek (Beta) 12 tr. bodů

  2.- Jiří Svoboda (Beta) 23

  3.- Petr Mašek (Montesa) 66

  4.- Roman Körber (Gas Gas) 108

  5.- Lukáš Petráček (Montesa) 128

  6.- Jiří Fikejz (Sherco) 136

-----------------------------------------

  7.- David Kadlec (Sherco) 43

  8.- Roman Schmid (Gas Gas) 64

  9.- Václav Brůj ml. (Sherco) 96

10.- Josef Čermák (Montesa) 104

 

Kategorie „C“ – PČR (sobota)

  1.- Radim Petrů (Scorpa) 27 tr. bodů

  2.- Jan Balaš (Gas Gas) 53

  3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 56

  4.- Daniel Haase (Scorpa) 70

  5.- Radim Krechovský (Gas Gas) 81

  6.- Leoš Mokrejš (Gas Gas) 83

  7.- Michal Budín (Montesa) 88

  8.- Michal Drábek (Sherco) 102

  9.- Josef Šůra (Gas Gas) 105

10.- Petr Burián (Gas Gas) 108

 

Kategorie „V“ – Volná třída (sobota)

  1.- Radek Andrlík (Gas Gas) 39 tr. bodů

  2.- Pavel Mácha (Gas Gas) 42

  3.- Martin Matějíček  (Beta) 43

  4.- Novák Luboš (Montesa) 70

  5.- Vojtěch Kašal (Gas Gas) 71

  6.- Martin Sýkora (Gas Gas) 74

  7.- Roman Šebek (Gas Gas) 81

  8.- Jan Šverma (Gas Gas) 94

  9.- Zbyněk Nedomlel (Shupa) 96

10.- Jan Rudolf (?) 106

 

Kategorie „Ž“ – PČR žáci (neděle)

  1.- Dalibor Šulc (Sherco) 72 tr. bodů

  2.- Radek Stehno (Gas Gas) 94

 

Kategorie „A“ – MČR (sobota)

  1.- Martin Křoustek (Beta) 0 tr. bodů

  2.- Jiří Svoboda (Beta) 7

  3.- Petr Mašek (Montesa) 15

  4.- Pavel Balaš (Gas Gas) 32

  5.- Roman Körber (Gas Gas) 91

  6.- Lukáš Petráček (Montesa) 98

  7.- Jiří Fikejz (Sherco) 111

--------------------------------------

  8.- David Kadlec (Sherco) 23

  9.- Roman Schmid (Gas Gas) 36

10.- Václav Brůj ml. (Sherco) 59

 

Kategorie „C“ – PČR (neděle)

  1.- Jiří Kněžourek (Montesa) 10 tr. bodů

  2.- Jan Balaš (Gas Gas) 13

  3.- Radim Petrů (Scorpa) 26

  4.- Miloslav Marek (Gas Gas) 30

  5.- Michal Budín (Montesa) 51

  6.- Leoš Mokrejš (Gas Gas) 54

  7.- Radim Krechovský (Gas Gas) 58

  8.- Michal Drábek (Sherco) 70

  9.- Libor Pecháček (Gas Gas) 73

10.- Daniel Mikoláš (Gas Gas) 84

 

Kategorie „V“ – Volná třída (neděle)

  1.- Radek Andrlík (Gas Gas) 13 tr. bodů

  2.- Martin Matějíček  (Beta) 32

  3.- Marek Wünsch (Gas Gas) 33

  4.- Luboš Novák (Montesa) 37

  5.- Vojtěch Kašal (Gas Gas) 46

  6.- Jan Šverma (Gas Gas) 52

  7.- Roman Šebek (Gas Gas) 53

  8.- Jan Bajko (GAS Gas) 60

  9.- Oldřich Wünsch (Beta) 77

10.- Jan Rudolf (?) 92

 

Kategorie „Ž“ – PČR žáci (neděle)

  1.- Dalibor Šulc (Sherco) 44 tr. bodů

  2.- Radek Stehno (Gas Gas) 80

 

 

Další články sekce