KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. března do 31. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu Ouběnice

Foto: Petr Štola
MČR v trialu  Ouběnice
10.06.2008
 

V prostoru dnes již zapomenutého motorkosového areálu v Ouběnicích proběhlo další kolo Mistrovství ČR v triálu, ve kterém opět kraloval Martin Křoustek, jenž tak nezadržitelně míří za dalším republikovým titulem.

Kategorie A – sobota

1.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 7 tr. bodů

2.- Jiří Svoboda (CZE-Beta) 13

3.- Petr Mašek (CZE-Montesa) 21

4.- Roman Körber (CZE-Gas Gas) 56

5.- Lukáš Petráček (CZE-Montesa) 73

6.- David Kadlec (CZE-Sherco) 77

7.- Jiří Fitejz (CZE-Sherco) 79

---------------------

8.- Roman Schmid (CZE-Gas Gas) 39

9.- David Fabian (CZE-Montesa) 50

10.- Jiří Rathouský (CZE-Montesa) 80

 

Kategorie A – neděle

1.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 0

2.- Jiří Svoboda (CZE-Beta) 11

3.- Pavel Balaš (CZE-Gas Gas) 12

4.- Petr Mašek (CZE-Montesa) 16

5.- Roman Körber (CZE-Gas Gas) 46

6.- Jiří Fitejz (CZE-Sherco) 57

7.- Lukáš Petráček (CZE-Montesa) 62

------------------

8.- Roman Schmid (CZE-Gas Gas) 28

9.- David Fabian (CZE-Montesa) 31

10.- David Kadlec (CZE-Sherco) 43

 

Kategorie C – sobota

1.- Radim Petrů (CZE-Scorpa) 34

2.- Jiří Kněžourek (CZE-Montesa) 38

3.- Jan Balaš (CZE-Gas Gas) 38

4.- Miloslav Marek (CZE-Gas Gas) 46

5.- Patrik Šmíd (CZE-Montesa) 49

 

Kategorie C – neděle

1.- Jan Balaš (CZE-Gas Gas) 20

2.- Miloslav Marek (CZE-Gas Gas) 34

3.- Jiří Kněžourek (CZE-Montesa) 39

4.- Patrik Šmíd (CZE-Montesa) 46

5.- Leoš Mokrejš (CZE-Gas Gas) 60

 

Kategorie V – sobota

1.- Martin Matějíček (CZE-Gas Gas) 24

2.- Radek Andrlík (CZE-Gas Gas) 30

3.- Pavel Mácha (CZE-Sherco) 38

4.- Luboš Novák (CZE-Montesa) 42

5.- Roman Šebek (CZE-Gas Gas) 50

 

Kategorie V – neděle

1.- Martin Matějíček (CZE-Gas Gas) 19

2.- Radek Andrlík (CZE-Gas Gas) 22

3.- Roman Šebek (CZE-Gas Gas) 29

4.- Luboš Novák (CZE-Montesa) 30

5.- Vojtěch Kašák (CZE-Montesa) 32

 

Kategorie Ž – sobota

1.- Dalibor Šulc ml. (CZE-Sherco) 90

 

Kategorie Ž – neděle

1.- Dalibor Šulc ml. (CZE-Sherco) 67

 

 

Další články sekce