KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. srpna do 18. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ME v ploché dráze jednotlivců kvalifikace

Text a foto: Petr Štola
ME v ploché dráze jednotlivců  kvalifikace
19.05.2008
 

Kvalifikační kolo o postup do semifinále letošního Mistrovství Evropy v ploché dráze jednotlivců viděla maďarská Gyula a ukrajinský Lvov. Třetím místem si postup do další fáze evropského šampionátu zajistil Filip Šitera (Gyula), čtvrtým a pátým naopak Matěj Kůs a Michael Hádek (Lvov). Již v dubnu postoupil z první kvalifikace v Neustadtu Donau Adrian Rymel, který v Německu skončil druhý. První ze semifinálových bojů se jede již tento víkend v italském Terenzanu.

ME PD jednotlivců – kvalifikace (Gyula)

  1. Matej Ferjan, HUN (3,3,3,2,3) 14

  2. Morten Risager, DEN (2,3,2,3,2) 12+3

  3. Filip Šitera (3,3,1,3,2) 12+2

   4. Laszlo Szatmari, HUN (1,3,2,2,3) 11

  5. Alexei Chartchenko, RUS (2,2,3,0,3) 10

  6. Robert Nagy, HUN (3,2,1,3,0) 9

  7. Zsolt Bencze, HUN (1,2,2,2,2) 9

  8. Anders Andersen, DEN (3,1,0,3,1) 8+3

------------------------------

  9. Marcin Piekarski, POL (1,2,3,1,1) 8+2

10. Josef Franc (2,1,1,1,3) 8+1 – náhradník pro Herxheim

11. Ruslan Gatiatov, RUS (2,1,3,2,0) 8+0

12. Matic Voldrih, SLO (1,0,0,1,2) 4

13. Petri Koskela, FIN (0,0,2,0,1) 3

14. Roland Kovacs, HUN (0,1,0,1,1) 3

15. Jeroen van der Veen, HOL (0,0,1,0,0) 1

 

ME PD jednotlivců – kvalifikace (Lvov)

  1.- Tomasz Gapinski, POL (2,3,3,3,3) 14+3 bodů

  2.- Maksim Bogdanovs, LTV (3,3,3,3,2) 14+2

  3.- Roman Ivanov, RUS (3,0,2,3,3) 11

  4.- Matěj Kůs, CZE (0,2,3,2,3) 10

  5.- Michael Hádek, CZE (3,1,3,2,1) 10

  6.- Jevgienij Karavackij, LTV (3,3,2,1,1) 10

  7.- Karol Baran, POL (2,2,0,3,2) 9

  8.- Danil Ivanov, RUS (1,1,1,2,3) 8+3

------------------------------

  9.- Aleksandr Borodaj, UKR (1,2,2,1,2) 8+2

10.- Jaroslav Poljuchowicz, UKR (2,3,2,0,0) 7

11.- Vladimir Trofimov, RUS (2,0,1,1,2) 6

12.- Alessandro Milanesse, ITA (1,1,0,2,1) 5

13.- Alexandru Toma, ROM (1,0,1,1,0) 3

14.- Ronny Weis, GER (0,0,1,0,0) 3

15.- Andriej Sinkowskij, UKR (0,0,1,0,0) 1

16.- Fanica Popa, ROM (0,1,0,0,0) 1

 

 

Další články sekce