KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ME v trialu Tanvald

Foto: Petr Štola
ME v trialu  Tanvald
18.08.2008
 

Mistrovství Evropy v trialu pokračovala čtvrtým kolem u nás v severočeském Tanvaldu.

ME Women – Tanvald
  1.- Laia Sanz (SPA-Montesa) 1 tr. bod
  2.- Iris Krämer (GER-Scorpa) 17
  3.- Rebekah Cook (GBR-Gas Gas) 19
  4.- Joanne Coles (GBR-Sherco) 25
  5.- Donna Fox (GBR-Sherco) 33
  6.- Rosita Leotta (GER-Gas Gas) 41
  7.- Sandrine Juffet (FRA-Gas Gas) 45
  8.- Emma Bristow (GBR-Gas Gas) 54
  9.- Maryline Journet (FRA-Gas Gas) 62
10.- Ina Wilde (GER-Sherco) 76

ME Women – konečné pořadí roku 2008
  1.- Laia Sanz – 60 bodů
  2.- Iris Krämer – 49
  3.- Rebekah Cook – 47
  4.- Joanne Coles – 39
  5.- Donna Fox – 31
  6.- Rosita Leotta – 29
  7.- Emma Bristow – 28
  8.- Sandrine Juffet – 26
  9.- Maryline Journet – 20
10.- Blandine Guillaud – 13

Youth Cup 125cc – Tanvald
  1.- Tanguy Mottin (FRA-Gas Gas) 37 tr. bodů
  2.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 36
  3.- Jan Schräfer (GER-Montesa) 41
  4.- Ben Morphett (GBR-Gas Gas) 45
  5.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 48
  6.- Ismael Catalin (ITA-Gas Gas) 71
  7.- Giacomo Saleri (ITA-Beta) 78
  8.- Mirco Kammel (GER-Sherco) 85
  9.- Samuele Antonietti (ITA-Gas Gas) 86
10.- Cedric Tempier (FRA-Gas Gas) 89

Youth Cup 125cc – konečné pořadí roku 2008
  1.- Tanguy Mottin – 57 bodů
  2.- Pol Tarres – 46
  3.- Jack Sheppard – 45
  4.- Ben Morphett – 35
  5.- Jan Schräfer – 33
  6.- Cedric Tempier – 32
  7.- Mateo Poli – 18
  8.- Ismael Catalin – 17
  9.- Giacomo Saleri – 16
10.- Mirco Kammel – 16

UEM Cup Junior 125cc – Tanvald
  1.- Jack Challoner (GBR-Beta) 20 tr. bodů
  2.- Adrian Pastoriza (SPA-Gas Gas) 24
  3.- Francesc Moret (SPA-Gas Gas) 24
  4.- Alexandre Ferrer (FRA-Sherco) 40
  5.- Pau Botella (SPA-Gas Gas) 43
  6.- Luca Cotone (ITA-Sherco) 43
  7.- Jonathan Richardson (GBR-Sherco) 56
  8.- Marc Horrach (SPA-Gas Gas) 64
  9.- Pere Garcia Borrelas (SPA-Gas Gas) 66
10.- Simone Startari (ITA-Gas Gas) 66
-------------------------------------------------
12.- Jiří Fikejz (CZE-Sherco) 69
21.- Dominik Wünsch (CZE-Sherco) 146

UEM Cup Junior 125cc – celkově
  1.- Alexandre Ferrer – 73 bodů
  2.- Jack Challoner – 67
  3.- Adrian Pastoriza – 56
  4.- Francesc Moret – 56
  5.- Pau Botella – 50
  6.- Jonathan Richardson – 35
  7.- Marc Horrach – 32
  8.- Luca Cotone – 28
  9.- Simone Startari – 25
10.- Pere Garcia Borrelas – 23
-------------------------------------------------
17.- Jiří Fikejz – 5

ME – Tanvald
  1.- Michael Brown (GBR-Beta) 40 bodů
  2.- Alexz Wigg (GBR-Montesa) 62
  3.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 65
  4.- Fabio Lenzi (ITA-Montesa) 68
  5.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 76
  6.- Henri Himmanen (FIN-Beta) 92
  7.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 99
  8.- Jochen Schafer (GER-Montesa) 109
  9.- Lee Sampson (GBR-Sherco) 122
10.- Jiří Svoboda (CZE-Beta) 127

ME – celkově
  1.- Michael Brown – 80 bodů
  2.- Fabio Lenzi – 54
  3.- Matteo Grattarola – 51
  4.- Alfredo Gomez – 50
  5.- Alexz Wigg – 47
  6.- Loris Gubian – 25
  7.- Sam Haslam – 25
  8.- Henri Himmanen – 26
  9.- Julian Perret – 26
10.- Martin Křoustek – 22
-------------------------------------------------
19.- Jiří Svoboda – 6


Další články sekce