KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro 2008 Polsko

Foto: KTM / J. Edmunds
MS Enduro 2008  Polsko
17.06.2008
 

Po delší přestávce pokračovalo v Polsku Mistrovství světa v Enduru. Mezi bodujícími jezdci byli opět i čeští reprezentanti.

Sobota – kategorie E1

  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:19:58,50

  2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +15,41

  3.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +1:09,61

  4.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +1:29,09

  5.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +2:24,30

---------------------------

12.- David Čadek (CZE-KTM) +7:11,53

15.- Jakub Horák (CZE-KTM) +10:56,63

 

Neděle – kategorie E1

  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:05:39,04

  2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +23,48

  3.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +1:40,61

  4.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +1:50,89

  5.- Maurizio Micheluz (ITA-Yamaha) +3:00,47

---------------------------

12.- David Čadek (CZE-KTM) +6:43,78

14.- Jakub Horák (CZE-KTM) +8:24,00

 

Kategorie E1 – celkově

  1.- Mika Ahola – 186 bodů

  2.- Ivan Cervantes – 176

  3.- Simone Albergoni – 165

  4.- Cristobal Guerrero – 118

  5.- Marc Germain – 115

---------------------------

13.- David Čadek  – 45

15.- Jakub Horák  – 40

 

Sobota – kategorie E2

  1.- Juha Salminen (FIN-KTM) 1:19:25,50

  2.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha) +1:01,83

  3.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +3:33,61

  4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +3:34,21

  5.- Simo Kirssi (FIN-BMW) +3:45,86

 

Neděle – kategorie E2

  1.- Juha Salminen (FIN-KTM) 1:05:52,95

  2.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha) +41,53

  3.- Simo Kirssi (FIN-BMW) +2:42,93

  4.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +2:44,72

  5.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +2:58,18

 

Kategorie E2 – celkově

  1.- Johnny Aubert – 183 bodů

  2.- Juha Salminen – 164

  3.- Alessandro Belometti – 135

  4.- Joakim Ljunggren – 126

  5.- Rodrig Thain – 110

 

Sobota – kategorie E3

  1.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 1:21:49,59

  2.- Samuli Aro (FIN-KTM) +9,23

  3.- Stefan Merriman (NZL-Aprilia) +15,42

  4.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +42,29

  5.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +47,21

---------------------------

14.- Víťa Kuklík (CZE-KTM) +5:37,66

 

Neděle – kategorie E3

  1.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) 1:07:18,68

  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +7,62

  3.- Samuli Aro (FIN-KTM) +1:01,98

  4.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:05,59

  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) +1:14,12

---------------------------

12.- Víťa Kuklík (CZE-KTM) +5:22,99

 

Kategorie E3 – celkově

  1.- Samuli Aro – 189 bodů

  2.- Marko Tarkkala – 163

  3.- Christophe Nambotin – 155

  4.- Sebastien Guillaume – 138

  5.- Marcus Kehr – 122

---------------------------

17.- Víťa Kuklík – 33

 

Sobota – kategorie EJ

  1.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) 1:24:09,32

  2.- Roni Nikander (FIN-KTM) +11,87

  3.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +22,12

---------------------------

14.- Martin Kuklík (CZE-KTM) +5:53,31

DNF Václav Malkus (CZE-Husqvarna)

 

Neděle – kategorie EJ

  1.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 1:09:19,36

  2.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) +29,79

  3.- Oriol Mena (SPA-KTM) +1:28,42

---------------------------

23.- Václav Malkus (CZE-Husqvarna) +7:24,35

 

Kategorie EJ – celkově

  1.- Marc Bourgeois – 174 bodů

  2.- Thomas Oldrati – 172

  3.- Oriol Mena – 131

---------------------------

23.- Martin Kuklík – 20

 

 

Další články sekce