KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Finsko

Foto: J. Edmunds / KTM
MS Enduro  Finsko
14.06.2009
 

Ve finském Riihimaki pokračovalo po delší pauze světové mistrovství v motocyklovém enduru.

Enduro 1 – sobota
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 1:05:01,64
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +0,83
  3.- Eero Remes (FIN-KTM) +43,42
  4.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:25,71
  5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +2:11,35
-----------------------------------------
20.- Jakub Horák (CZE-KTM) +13:45,30
DNF David Čadek (CZE-KTM)

Enduro 1 – neděle
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 1:04:47,82
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +40,21
  3.- Eero Remes (FIN-KTM) +1:20,46
  4.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +1:26,56
  5.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:56,76
-----------------------------------------
17.- Jakub Horák (CZE-KTM) +17:26,92
DNS David Čadek (CZE-KTM)

Enduro 1 – celkově
  1.- Mika Ahola – 197 bodů
  2.- Simone Albergoni – 165
  3.- Antoine Meo – 164
  4.- Thomas Oldrati – 138
  5.- Eero Remes – 125
-----------------------------------------
15.- Jakub Horák – 42
21.- David Čadek – 17

Enduro 2 – sobota
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 1:04:59,09
  2.- Juha Salminen (FIN-BMW) +1:26,36
  3.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +2:22,24
  4.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) +3:03,77
  5.- Simo Kirssi (FIN-BMW) +3:10,25

Enduro 2 – neděle
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 1:05:01,59
  2.- Juha Salminen (FIN-BMW) +1:19,99
  3.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +1:40,91
  4.- Valtteri Salonen (FIN-Husaberg) +1:52,25
  5.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +2:09,31

Enduro 2 – celkově
  1.- Johnny Aubert – 200 bodů
  2.- Bartosz Oblucki – 144
  3.- Juha Salminen – 143
  4.- Joakim Ljunggren – 139
  5.- Rodrig Thain – 112

Enduro 3 – sobota
  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:05:52,47
  2.- Samuli Aro (FIN-KTM) +0,44
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +4,81
  4.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +25,36
  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +1:37,22

Enduro 3 – neděle
  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:05:44,30
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +9,10
  3.- Samuli Aro (FIN-KTM) +48,18
  4.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +2:10,25
  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) +2:23,80

Enduro 3 – celkově
  1.- Ivan Cervantes – 195 bodů
  2.- Sebastien Guillaume – 161
  3.- Christophe Nambotin – 160
  4.- Samuli Aro – 158
  5.- Fabio Mossini – 122

Enduro Junior – sobota
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 1:07:45,43
  2.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +2,54
  3.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +58,34
  4.- John-Christian Seljord (NOR-Honda) +1:41,19
  5.- Carl Sjoo (SWE-Husaberg) +2:06,77
-----------------------------------------
27.- Milan Engel (CZE-KTM) +7:59,36

Enduro Junior – neděle
  1.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 1:08:02,96
  2.- Jeremy Joly (FRA-Honda) +17,73
  3.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +32,91
  4.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +38,74
  5.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +1:08,17
-----------------------------------------
DNF Milan Engel (CZE-KTM)

Enduro Junior – celkově
  1.- Oriol Mena – 197 bodů
  2.- Jeremy Joly – 149
  3.- Benoit Fortunato – 127
  4.- Mirko Gritti – 112
  5.- Victor Guerrero – 95
-----------------------------------------
36.- Milan Engel – 4


Další články sekce