KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Itálie (neděle)

Foto: Yamaha
MS Enduro  Itálie (neděle)
29.09.2008
 

V italském Piediluciu pokračoval druhým dnem světový šampionát endura. Z našich zástupců viděl v neděli cíl pouze Jakub Horák, zatímco Václav Malkus nedělní testy nedokončil.

Kategorie E1
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 1:24:10,15
  2.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +44,85
  3.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +51,73
  4.- Maurizio Micheluz (ITA-Yamaha) +1:52,16
  5.- Eero Remes (FIN-KTM) +2:54,16
---------------------------------
12.- Jakub Horák (CZE-KTM) +12:03,41

Kategorie E1 – celkově
  1.- Mika Ahola – 325 bodů
  2.- Ivan Cervantes – 304
  3.- Simone Albergoni – 267
  4.- Marc Germain – 242
  5.- Maurizio Micheluz – 196
---------------------------------
13.- Jakub Horák – 82
18.- David Čadek – 45

Kategorie E2
  1.- Juha Salminen (FIN-KTM) 1:24:08,99
  2.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha) +1:21,88
  3.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +1:41,53
  4.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +1:41,88
  5.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:54,76

Kategorie E2 – celkově
  1.- Johnny Aubert – 319 bodů
  2.- Juha Salminen – 303
  3.- Alessandro Belometti – 223
  4.- Rodrig Thain – 196
  5.- Joakim Ljunggren – 190

Kategorie E3
  1.- Stefan Merriman (AUS-Aprilia) 1:24:36,47
  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +34,31
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +51,16
  4.- Alessandro Botturi (ITA-Honda) +1:04,75
  5.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +1:07,81

Kategorie E3 – celkově
  1.- Samuli Aro – 288 bodů
  2.- Sebastien Guillaume – 274
  3.- Marko Tarkkala – 272
  4.- Christophe Nambotin – 270
  5.- Stefan Merriman – 221
---------------------------------
18.- Víťa Kuklík – 33

Kategorie EJ
  1.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 1:27:03,34
  2.- Oriol Mena (SPA-KTM) +27,59
  3.- Vanni Cominotto (ITA-KTM) +49,84
  4.- Jeremy Joly (FRA-Sherco) +1:10,61
  5.- Sebastian Bozzo (FRA-Husqvarna) +1:31,15
---------------------------------
DNF Václav Malkus (CZE-KTM)

Kategorie EJ – celkově
  1.- Thomas Oldrati – 290 bodů
  2.- Oriol Mena – 244
  3.- Marc Bourgeois – 201
  4.- Mirko Gritti – 157
  5.- Jeremy Joly – 147
---------------------------------
37.- Martin Kuklík – 20

BMW Award
  1.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 6:19,37
  2.- Juha Salminen (FIN-KTM) +0,32
  3.- Stefan Merriman (AUS-Aprilia) +1,46
  4.- Xavier Galindo (SPA-KTM) +2,06
  5.- Rodrig Thain (FRA-TM) +3,33
---------------------------------
46.- Jakub Horák (CZE-KTM) +58,39

BMW Award – celkově
  1.- Juha Salminen – 290 bodů
  2.- Mika Ahola – 248
  3.- Ivan Cervantes – 246
  4.- Johnny Aubert – 235
  5.- Marko Tarkkala – 161


Další články sekce