přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. února do 25. února.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Portugalsko neděle

Foto: KTM / F. Kirn
MS Enduro Portugalsko  neděle
30.03.2008
 

Déšť a kroupy provázely dnešní program druhého podniku Mistrovství světa v Enduru. Dobrá zpráva přišla z Portugalska v podobě dobrých výsledků našich jezdců, dokonce tam je i top ten.

Celkové pořadí E1 – neděle

  1.- CERVANTES Ivan (SPA-KTM) 53:59,09

  2.- ALBERGONI Simone (ITA-Yamaha) +5,51

  3.- AHOLA Mika (FIN-Honda) +29,42

  4.- REMES Eero (FIN-KTM) +1:06,94

  5.- SAGAR Tom (GBR-KTM) +2:12,57

  6.- GUERRERO Christobal (SPA-Yamaha) +2:43,33

  7.- FELICIA Paulo (POR-Kawasaki) +4:08,49

  8.- CURVALLE Jordan (FRA-Suzuki) +4:20,08

  9.- CHERUBINI Luca (ITA-TM) +4:35,06

10.- FERREIRA Fernando (POR-Yamaha) +6:28,74

-------------------------------------

12.- HORÁK Jakub (CZE-KTM) +7:28,27

DNF ČADEK David (CZE-KTM)

 

Celkové pořadí E2 – neděle

  1.- SALMINEN Juha (FIN-KTM) 54:12,03

  2.- AUBERT Jonny (FRA-Yamaha) +39,98

  3.- SALONEN Valtteri (FIN-Husaberg) +1:56,97

  4.- BELOMETTI Alessandro (ITA-KTM) +1:57,24

  5.- PAGANON Nicolas (FRA-Aprilia) +2:15,12

  6.- DINI Fabrizio (ITA-Yamaha) +2:57,94

  7.- KIRSSI Simo (FIN-BMW) +3:08,92

  8.- MATTILA Jari (FIN-Honda) +3:53,44

  9.- MOSSINI Fabio (ITA-Honda) +4:20,39

10.- THAIN Rodrig (FRA-TM) +4:44,32

 

Celkové pořadí E3 – neděle

  1.- NAMBOTIN Christophe (FRA-Gas Gas) 55:17,57

  2.- ARO Samuli (FIN-KTM) +22,65

  3.- KEHR Marcus (GER-KTM) +26,28

  4.- MERRIMAN Stefan (NZL-Aprilia) +31,47

  5.- TARKKALA Marko (FIN-KTM) +54,24

  6.- PLANET Fabien (FRA-KTM) +1:13,83

  7.- CARLSSON Bjorne (SWE-Husaberg) +1:25,74

  8.- GUILLAUME Sebastien (FRA-Husqvarna) +2:03,34

  9.- ERIKSSON Anders (SWE-BMW) +2:07,47

10.- GALINDO Xavier (SPA-KTM) +3:03,61

-------------------------------------

13.- KUKLÍK Víťa (CZE-KTM) +4:58,55

14.- SVITKO Štefan (SVK-KTM) +5:15,49

DNF DOSZA Juraj (SVK-Gas Gas)

 

Celkové pořadí EJ – neděle

  1.- OLDRATI Thomas (ITA-KTM) 55:30,29

  2.- BOURGEOIS Marc (FRA-Husqvarna) +58,10

  3.- HELLSTEN Anti (FIN-Husqvarna) +4:02,55

  4.- GUERRERO Victor (SPA-KTM) +4:24,62

  5.- PUERTA Lucas (SPA-Yamaha) +5:10,53

  6.- WAKELY Simon (GBR-Husqvarna) +5:12,72

  7.- SANTOLINO Lorenzo (SPA-KTM) +6:29,26

  8.- KUKLÍK Martin (CZE-KTM) +7:57,06

  9.- MEYER Bert (GER-BMW) +9:02,14

10.- METGE Adrien (FRA-Husqvarna) +9:38,39

 

Další články sekce