KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. září do 23. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS enduro Portugalsko sobota

Foto: Yamaha Racing
MS enduro Portugalsko  sobota
29.03.2008
 

V portugalském Vale de Cambra pokračuje druhým kolem Mistrovství světa Enduro, dnes byl ve třídě E1 nejrychlejší Simone Albergoni na tovární Yamaze, ve třídě E2 jeho tovární kolega Jonny Aubert a ve třídě E3 Samuli Aro na tovární KTM.

Celkové pořadí E1 – sobota

  1.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) 50:11,12

  2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +2,53

  3.- Ivan Carventes (SPA-KTM) +11,80

  4.- Eero Remes (FIN-KTM) +45,34

  5.- Maurizio Micheluz (ITA-Yamaha) +56,79

  6.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +1:04,12

  7.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +1:14,43

  8.- Tom Sagar (GBR-KTM) +2:13,82

  9.- Daryl Bolter (GBR-Husqvarna) +2:19,01

10.- Mike Hartmann (GER-KTM) +2:31,88

------------------------------------

16.- Jakub Horák (CZE-KTM) +7:49,09

DNF David Čadek (CZE-KTM)

 

Celkové pořadí E2 – sobota

  1.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) 49:13,71

  2.- Juha Salminen (FIN-KTM) +0,59

  3.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +2:04,87

  4.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +2:06,55

  5.- Fabio Mossini (ITA-Honda) +2:37,97

  6.- Nicolas Paganon (FRA-Aprilia) +2:54,00

  7.- Fabrizio Dini (ITA-Yamaha) +2:54,60

  8.- Rodrig Thain (FRA-TM) +2:58,56

  9.- Jari Mattila (FIN-Honda) +3:00,10

10.- Nicolas Deparrois (FRA-Gas Gas) +3:22,76

 

Celkové pořadí E3 – sobota

  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) 50:55,42

  2.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +11,54

  3.- Marcus Kehr (GER-KTM) +24,52

  4.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +30,04

  5.- Fabien Planet (FRA-KTM) +33,04

  6.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +45,32

  7.- Bjorne Carlsson (SWE-Husaberg) +57,20

  8.- Stefan Merriman (NZL-Aprilia) +1:10,95

  9.- Xavier Galindo (SPA-KTM) +1:18,30

10.- Antoine Letellier (FRA-Aprilia) +1:21,46

------------------------------------

15.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +3:45,59

16.- Víťa Kuklík (CZE-KTM) +4:22,37

DNF Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas)

 

Celkové pořadí EJ – sobota

  1.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) 51:28,17

  2.- Oriol Mena (SPA-KTM) +1:05,13

  3.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +1:44,46

  4.- Carlos Andreu (SPA-KTM) +2:01,52

  5.- Simon Wakely (GBR-Husqvarna) +2:16,40

  6.- Greg Evans (GBR-KTM) +2:56,35

  7.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +2:57,48

  8.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) +2:59,17

  9.- Lucas Puerta (SPA-Yamaha) +3:00,92

10.- Bert Mayer (GER-BMW) +4:24,17

------------------------------------

DNF Martin Kuklík (CZE-KTM)

 

 

Další články sekce