KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Púchov (SVK)

Zdroj: WEC.com; foto: J. Edmunds/KTM
MS Enduro  Púchov (SVK)
23.06.2009
 

Slovenský Púchov hostil o víkendu světový šampionát enduristů, kterého se vedle hvězd tohoto sportu zúčastnilo i několik českých jezdců.

Enduro 1 – sobota
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 42:50,83
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +25,58
  3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +25,66
  4.- Fabien Planet (FRA-KTM) +45,99
  5.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +1:12,00
-----------------------------------------
10.- Jakub Horák (CZE-KTM) +46:10,47

Enduro 1 – neděle
  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 28:28,57
  2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +3,09
  3.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +21,15
  4.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +21,29
  5.- Julien Gauthier (FRA-Honda) +2:14,09
-----------------------------------------
10.- Jakub Horák (CZE-KTM) +6:27,27

Enduro 1 – celkově
  1.- Mika Ahola – 247 bodů
  2.- Antoine Meo – 208
  3.- Simone Albergoni – 203
  4.- Thomas Oldrati –
  5.- Eero Remes (FIN-KTM) 153
-----------------------------------------
13.- Jakub Horák – 64
21.- David Čadek (CZE-KTM) 17

Enduro 2 – sobota
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 41:33,14
  2.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +10,01
  3.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +1:06,12
  4.- Juha Salminen (FIN-BMW) +1:34,27
  5.- Simo Kirssi (FIN-BMW) +1:49,22

Enduro 2 – neděle
  1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 28:16,35
  2.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +22,48
  4.- Juha Salminen (FIN-BMW) +1:04,86
  3.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +1:06,75
  4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:54,24

Enduro 2 – celkově
  1.- Johnny Aubert – 250 bodů
  2.- Bartosz Oblucki – 188
  3.- Juha Salminen – 181
  4.- Joakim Ljunggren – 177
  5.- Rodrig Thain – 142

Enduro 3 – sobota
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 42:00,11
  2.- Samuli Aro (FIN-KTM) +1:07,11
  3.- Stefan Svitko (SVK-KTM) +2:10,29
  4.- Marcus Kehr (GER-KTM) +2:12,52
  5.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +2:45,24
-----------------------------------------
10.- Michal Kadleček (CZE-TM) +23:40,61
DNF Víťa Kuklík (CZE-Husaberg)

Enduro 3 – neděle
  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 28:38,88
  2.- Samuli Aro (FIN-KTM) +39,75
  3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +46,20
  4.- Marcus Kehr (GER-KTM) +46,97
  5.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +1:18,31
-----------------------------------------
  9.- Michal Kadleček (CZE-TM) +8:07,97
DNF Víťa Kuklík (CZE-Husaberg)

Enduro 3 – celkově
  1.- Ivan Cervantes – 227 bodů
  2.- Christophe Nambotin – 210
  3.- Samuli Aro – 202
  4.- Sebastien Guillaume – 196
  5.- Makrus Kehr – 156

-----------------------------------------
17.- Michal Kadleček – 23

Enduro Junior – sobota
  1.- Jeremy Joly (FRA-Honda) 45:38,81
  2.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) +40,12
  3.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +5:40,50
  4.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +10:15,75
  5.- Phillip McLaughlin (IRL-TM) +10:49,71
-----------------------------------------
DNF Milan Engel (CZE-KTM)

Enduro Junior – neděle
  2.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 29:44,84
  3.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +1:13,86
  1.- Jeremy Joly (FRA-Honda) +1:22,53
  4.- Benoit Fortunato (FRA-Yamaha) +1:46,47
  5.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +2:00,89
-----------------------------------------
18.- Milan Engel (CZE-KTM) +5:57,93

Enduro Junior – celkově
  1.- Oriol Mena – 224 bodů
  2.- Jeremy Joly – 194
  3.- Benoit Fortunato – 165
  4.- Mirko Gritti – 134
  5.- Victor Guerrero – 126
-----------------------------------------
34.- Milan Engel – 7


Další články sekce