KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. června do 24. června.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro - Španělsko

Foto: J. Edmunds / KTM
MS Enduro - Španělsko
09.04.2008
 

Sitges, jižní předměstí Barcelony, bylo o uplynulém víkendu svědkem třetího dílu Mistrovství světa v enduru.

Třída E1 – sobota

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 44:47,43

  2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +5,65

  3.- Eero Remes (FIN-KTM) +44,05

  4.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +53,13

  5.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +1:18,05

---------------------------

11.- David Čadek (CZE-KTM) +3:17,80

19.- Jakub Horák (CZE-KTM) +6:49,05

 

Třída E1 – neděle

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 39:25,57

  2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +0,62

  3.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +25:31

  4.- Eero Remes (FIN-KTM) +53:10

  5.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +1:09,63

---------------------------

12.- David Čadek (CZE-KTM) +3:16,17

16.- Jakub Horák (CZE-KTM) +5:54,14

 

Třída E2 – sobota

  1.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) 44:35,97

  2.- Antonie Meo (FRA-Husqvarna) +1:21,25

  3.- Alessandro Belometti (ITA-KTM) +1:24,36

  4.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +1:44,93

  5.- Valtteri Salonen (FIN-Husaberg) +2:02,41

---------------------------

23.- Peter Králík (SVK-KTM) +6:33,36

 

Třída E2 – neděle

  1.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) 38:36,74

  2.- Juha Salminen (FIN-KTM) +15,76

  3.- Antonie Meo (FRA-Husqvarna) +1:21,89

  4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +2:10,01

  5.- Fabrizio Dini (ITA-Yamaha) +2:13,01

---------------------------

DNF Peter Králík (SVK-KTM)

 

Třída E3 – sobota

  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) 45:08,56

  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +31,88

  3.- Sebastien Guillaume (FIN-Husqvarna) +53,61

  4.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +59,93

  5.- Fabien Planet (FRA-KTM) +1:15,38

---------------------------

18.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +5:57,49

19.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas) +6:01,69

DNF Víťa Kuklík (CZE-KTM)

 

Třída E3 – neděle

  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) 39:56,62

  2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +10,17

  3.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +12,50

  4.- Stefan Merriman (AUS-Aprilia) +14,63

  5.- Sebastien Guillaume (FIN-Husqvarna) +38,25

---------------------------

13.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +2:43,36

17.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas) +4:46,19

DNS Víťa Kuklík (CZE-KTM)

 

Třída EJ – sobota

  1.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 46:32,32

  2.- Oriol Mena (SPA-KTM) +33,33

  3.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) +36,22

  4.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +48,62

  5.- Carlos Andreu (SPA-KTM) +1:12,01

---------------------------

DNF Martin Kuklík (CZE-KTM)

 

Třída EJ – neděle

  1.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 40:57,53

  2.- Oriol Mena (SPA-KTM) +12,53

  3.- Mirko Gritti (ITA-Beta) +27,77

  4.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) +32,78

  5.- Victor Guerrero (SPA-KTM) +42,79

---------------------------

DNS Martin Kuklík (CZE-KTM)

 

BMW Xtreme Test – sobota

  1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 7:02,34

  2.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) +1,00

  3.- Mika Ahola (FIN-Honda) +4,04

  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +6,86

  5.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +7,65

---------------------------

49.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +55,56

76.- David Čadek (CZE-KTM) +1:30,38

77.- Jakub Horák (CZE-KTM) +1:32,60

90.- Peter Králík (SVK-KTM) +1:47,04

92.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas) +2:10,01

 

BMW Xtreme Test – neděle

  1.- Juha Salminen (FIN-KTM) 6:55,28

  2.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) +2,41

  3.- Mika Ahola (FIN-Honda) +4,02

  4.- Stefan Merriman (AUS-Aprilia) +6,69

  5.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +10,55

---------------------------

44.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +56,39

64.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas) +1:18,51

68.- Jakub Horák (CZE-KTM) +1:27,03

70.- David Čadek (CZE-KTM) +1:28,21

 

Další články sekce