KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Enduro Wales

Foto: KTM / J. Edmunds
MS Enduro  Wales
22.07.2008
 

Ve waleském Llanidloes pokračovalo Mistrovství světa v enduru, na programu byla pátá Grand Prix této sezony.

Třída E1 – sobota

  1.- Marc Germain (FRA-Yamaha) 54:25,30

  2.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +4,34

  3.- Mika Ahola (FIN-Honda) +33,69

  4.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +40,35

  5.- Tom Sagar (GBR-KTM) +1:17,89

-----------------------

14.- Jakub Horák (CZE-KTM) +18:12,16

 

Třída E1 – neděle

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 49:55,00

  2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +21,65

  3.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +23,29

  4.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +40,71

  5.- Tom Sagar (GBR-KTM) +47,14

-----------------------

14.- Jakub Horák (CZE-KTM) +1:06,37

 

Třída E1 – celkově

  1.- Mika Ahola – 231 bodů

  2.- Ivan Cervantes – 216

  3.- Simone Albergoni – 205

  4.- Marc Germain – 160

  5.- Cristobal Guerrero – 147

-----------------------

14.- Jakub Horák – 53

16.- David Čadek – 45

 

Třída E2 – sobota

  1.- Juha Salminen (FIN-KTM) 52:30,26

  2.- David Knight (GBR-KTM) +46,12

  3.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) +2:08,48

  4.- Paul Edmondson (GBR-Suzuki) +3:15,32

  5.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +3:21,65

 

Třída E2 – neděle

  1.- Jonny Aubert (FRA-Yamaha) 48:12,58

  2.- Juha Salminen (FIN-KTM) +45,31

  3.- David Knight (GBR-KTM) +1:29,37

  4.- Paul Edmondson (GBR-Suzuki) +3:26,70

  5.- Rodrig Thain (FRA-TM) +3:34,69

 

Třída E2 – celkově

  1.- Jonny Aubert – 228 bodů

  2.- Juha Salminen – 211

  3.- Joakim Ljunggren – 155

  4.- Alessandro Belometti – 155

  5.- Rodrig Thain – 126

 

Třída E3 – sobota

  1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 54:07,63

  2.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:10,30

  3.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +2:07,82

  4.- Samuli Aro (FIN-KTM) +2:52,77

  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) +2:56,45

 

Třída E3 – neděle

  1.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 50:38,71

  2.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +6,69

  3.- Stefan Merriman (AUS-Aprilia) +15,07

  4.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +16,70

  5.- Marcus Kehr (GER-KTM) +17,43

 

Třída E3 – celkově

  1.- Samuli Aro – 222 bodů

  2.- Marko Tarkkala – 205

  3.- Christophe Nambotin – 198

  4.- Sebastien Guillaume – 185

  5.- Marcus Kehr – 154

-----------------------

17.- Víťa Kuklík – 33

 

Třída EJ – sobota

  1.- Oriol Mena (SPA-KTM) 58:10,53

  2.- Robert Kvarnstrom (SWE-TM) +4:31,62

  3.- Simon Wakely (GBR-Husqvarna) +5:03,81

  4.- Oskari Kantonen (FIN-KTM) +6:43,74

  5.- Joly Jeremy (FRA-Sherco) +6:52,63

---------------------

DNF Václav Malkus (CZE-KTM)

 

Třída EJ – neděle

  1.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 51:26,97

  2.- Oriol Mena (SPA-KTM) +41,93

  3.- Oscar Balletti (ITA-Honda) +1:59,23

  4.- Joly Jeremy (FRA-Sherco) +2:04,94

  5.- Simon Wakely (GBR-Husqvarna) +2:42,43

---------------------

21.- Václav Malkus (CZE-KTM) +11:26,68

 

Třída EJ – celkově

  1.- Thomas Oldrati – 197 bodů

  2.- Oriol Mena – 178

  3.- Marc Bourgeois – 174

  4.- Mirko Gritti – 106

  5.- Antti Hellsten – 104

-----------------------

27.- Martin Kuklík – 20

 

 

Další články sekce