KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS v trialu La Rabassa (AND)

Zdroj: trialonline.org, foto: Betamotor.com
MS v trialu  La Rabassa (AND)
30.06.2009
 

Poslední kolo trialového světového šampionátu před dvouměsíční letní přestávkou proběhlo v Andoře, kde opět nalezl dva přemožitele jinak velmi silný Toni Bou.

World Trial – La Rabassa (AND)
  1.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 15 tr. bodů
  2.- Adam Raga  (SPA-Gas Gas) 21
  3.- Toni Bou (SPA-Montesa) 23
  4.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 43
  5.- Dougie Lampkin (GBR-Beta) 44 (16x0)
  6.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 44 (11x0)
  7.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 51
  8.- Marc Freixa (SPA-Gas Gas) 59
  9.- Daniel Oliveras (SPA-Sherco) 74
10.- Michael Brown (GBR-Sherco) 83
11.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 131

World Trial 2009
  1.- Toni Bou (SPA-Montesa) 167 bodů
  2.- Adam Raga  (SPA-Gas Gas) 155
  3.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 113
  4.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 106
  5.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 106
  6.- Dougie Lampkin (GBR-Beta) 104
  7.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 86
  8.- Marc Freixa (SPA-Gas Gas) 76
  9.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 59
10.- Michael Brown (GBR-Sherco) 56
11.- Daniel Oliveras (SPA-Sherco) 39
12.- Kenichi Kuroyama (JPN-Yamaha) 16
13.- Henri Himmanen (FIN-Beta) 12
14.- Shaun Morris (GBR-Beta) 9
15.- Daniele Maurino (ITA-Gas Gas) 7
16.- Tomoyuki Ogawa (JPN-Honda) 7
17.- Fumitaka Nozaki (JPN-Yamaha) 7
18.- Fabio Lenzi (ITA-Montesa) 3
19.- Tsuyoshi Ogawa (JPN-HM Future) 2
20.- Francesco Iolitta (ITA-Scorpa) 1
21.- Isao Shibuya (JPN-Honda) 1

Junior Trial – La Rabassa (AND)
  1.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 4 tr. body
  2.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 12
  3.- Francesc Moret (SPA-Gas Gas) 18
  4.- Ross Danby (GBR-Gas Gas) 21
  5.- Alexandre Ferer (FRA-Sherco) 22

Junior Trial 2009
  1.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 163 bodů
  2.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 147
  3.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 142
  4.- Jack Challoner (GBR-Beta) 115
  5.- Alexandre Ferer (FRA-Sherco) 81

Youth Trial – La Rabassa (AND)
  1.- Maxime Warenghien (BEL-Sherco) 2 tr. body
  2.- Ben Morphett (GBR-Beta) 4
  3.- Jonathan Richardson (GBR-Sherco) 5
  4.- Luca Cotone (ITA-Beta) 8 (20x0; 5x1)
  5.- Carles Traviesa (SPA-Gas Gas) 8 (20x0; 4x1)

Youth Trial 2009
  1.- Jonathan Richardson (GBR-Sherco) 162 bodů
  2.- Maxime Warenghien (BEL-Sherco) 125
  3.- Carles Traviesa (SPA-Gas Gas) 118
  4.- Tanguy Mottin (FRA-Gas Gas) 115
  5.- Luca Cotone (ITA-Beta) 99


Další články sekce