Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.

MS v Trialu Lucembursko

MS v Trialu  Lucembursko
30.03.2008

V Lucembursku se dnes roztočila trialová kola motocyklů světových jezdců, další zlato si veze domů Španěl Toni Bou.

Toni Bou pokračuje ve skvělé formě, v Lucembursku, kde byl dnes zahájen další ročník Mistrovství světa v trialu, dokázal zvítězit, když o jeden bod porazil svého krajana Adama Ragu a o 10 bodů naopak svého týmového kolegu Takahisu Fujinamiho z Japonska.

První letošní světové soutěže v trialu se zúčastnil také náš Martin Křoustek, který ovšem ve všech třiceti sekcích (dvě kola po 15 sekcích) nasbíral plný počet bodů a s konečný výsledkem 150 bodů se umístil na posledním, 19. místě. V závodě mladých nadějí se představil i Jirka Fikejz, který si šlápl pro 116 bodů, což mu v konečném pořadí této soutěže, ve které nastoupilo 32 mladíků, přineslo 24. místo.

Další závod letošního trialového Mistrovství světa se pojede již příští týden v Irsku.