KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS v trialu Newcastle (IRL)

Foto: Honda
MS v trialu  Newcastle (IRL)
07.04.2009
 

První soutěž klasického triálu proběhla v irském Newcastle, kde se z vítězství radoval v sobotu Adam Raga, v neděli pak Toni Bou.

MS v trialu – Newcastle (IRL)
World – sobota
  1.- Adam Raga (SPA-Gas Gas) 48 tr. bodů
  2.- Toni Bou (SPA-Montesa) 50
  3.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 70 (8)
  4.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 70 (7)
  5.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 81
  6.- Dougie Lapkin (GBR-Beta) 91
  7.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 100
  8.- Marc Freixa (SPA-Gas Gas) 103
  9.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 132
10.- Michael Brown (GBR-Sherco) 135
11.- Shaun Morris (GBR-Beta) 139
12.- Daniel Oliveras (SPA-Gas Gas) 142
13.- Henri Himmanen (FIN-Beta) 148

World – neděle
  1.- Toni Bou (SPA-Montesa) 15 tr. bodů
  2.- Adam Raga (SPA-Gas Gas) 23
  3.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 31
  4.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 33
  5.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 37
  6.- Dougie Lapkin (GBR-Beta) 54
  7.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 61
  8.- Marc Freixa (SPA-Gas Gas) 70
  9.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 92
10.- Michael Brown (GBR-Sherco) 100
11.- Daniel Oliveras (SPA-Gas Gas) 120
12.- Shaun Morris (GBR-Beta) 132
13.- Henri Himmanen (FIN-Beta) 144

World – celkově
  1.- Toni Bou – 37 bodů
  2.- Adam Raga – 37
  3.- Albert Cabestany – 28
  4.- Takahisa Fujinami – 26
  5.- Jeroni Fajardo – 24
  6.- Dougie Lapkin – 20
  7.- James Dabill – 18
  8.- Marc Freixa – 16
  9.- Loris Gubian – 14
10.- Michael Brown – 12
11.- Daniel Oliveras – 9
12.- Shaun Morris – 9
13.- Henri Himmanen – 6

Youth – sobota
  1.- Jonathan Richardson (GBR-Sherco) 20 tr. bodů
  2.- Pere Borrellas (SPA-Gas Gas) 30
  3.- Tanguy Mottin (FRA-Gas Gas) 42
  4.- Jonathan Walker (GBR-Sherco) 51
  5.- Luca Cotone (ITA-Beta) 55

Youth – neděle
  1.- Jonathan Richardson (GBR-Sherco) 19 tr. bodů
  2.- Tanguy Mottin (FRA-Gas Gas) 25
  3.- Maxime Warenghien (BEL-Sherco) 32
  4.- Pere Borrellas (SPA-Gas Gas) 33
  5.- Luca Cotone (ITA-Beta) 35

Youth – celkově
  1.- Jonathan Richardson – 40 bodů
  2.- Tanguy Mottin – 32
  3.- Pere Borrellas – 30
  4.- Maxime Warenghien – 25
  5.- Luca Cotone – 22

Junior – sobota
  1.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 45 tr. bodů
  2.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 58
  3.- Jack Challoner (GBR-Beta) 60
  4.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 66
  5.- Guillaume Laniel (FRA-Gas Gas) 74

Junior – neděle
  1.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 28 tr. bodů
  2.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 35
  3.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 35 (15)
  4.- Patrick Smage (USA-Sherco) 39 (13)
  5.- Jack Challoner (GBR-Beta) 42

Junior – celkově
  1.- Alexz Wigg – 40 bodů
  2.- Alfredo Gomez – 34
  3.- Matteo Grattarola – 28
  4.- Jack Challoner – 26
  5.- Sam Haslam (GBR-Gas Gas) 18


Další články sekce