přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. října do 22. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Permanentní týmy pro MS Endurance

Text a foto: Petr Stola
Permanentní týmy pro MS Endurance
02.02.2008
 

Kompletní seznam dvaceti permanentních týmu pro letošní Mistrovství světa Endurance.

Permanentní týmy MS Endurance 2008:

 

#   1 Suzuki Endurance Racing Team (FRA)

          Vincent PHILLIPE (FRA), Matthieu LAGRIVE (FRA), Julien DA COSTA (FRA)

 

#   7 Yamaha Austria Racing Team (AUT)

          Igor JERMAN (SLO), Steve MARTIN (AUS), Damien CUDLIN (AUS)

 

#  38 Endurance Moto 38 (FRA)

          Julien MILLET (FRA), Cyril BRIVET (FRA), Hervé GANTNER (SUI)

 

#   3 Phase One Endurance (GBR)

          Warwick NOWLAND (AUS), Glen RICHARDS (GBR), Jason PRIDMORE (USA)

 

#   8 Bolliger Team Switzerland (SUI)

          David MORILLON (FRA), Patric MUFF (SUI), Horst SAIGER (AUT), Eric MIZERA (FRA)

 

#  95 Qatar Endurance Racing Team IJT (QAT)

          Mashel AL NAIMI (QAT), Sultan AL NAIMI (QAT), Anthony DELHALLE (FRA)

 

#666 Diablo 666 Bolliger Kawasaki (GBR)

          James HUTCHINS (GBR), Alexander CUDLIN (AUS), Gary MASON GBR)

 

#  12 Team World Endurance (SWE)

          Tobias ANDERSSON (SWE), Andi NOTMAN  (AUS), Per GUSTAVSSON (SWE)

 

#   16 Raffin Motos Kawasaki (FRA)

            Pierre CHAPUIS (FRA), Gerald MUTEAU (FRA), Pascal GROSJEAN (SUI)

 

#    9 Team Amadeus X One La Fortezza (ITA)

          Paolo TESSARI (ITA), Riccardo RICCI (ITA), Will GRUY (USA)

 

#  57 Team LTG 57 (FRA)

          Mickael LALEVEE (FRA), Amaury BARATIN (FRA), Cyril HUVIER (FRA), Anthony DOS SANTOS

 

#  21 RMT 21 Racing Team (GER)

          Henryk MEYER (GER), Matti SEIDEL (GER), Thomas TOTH (GER)

 

#  14 Maco Moto Racing Team (SVK)

          Tomáš MIKSOVSKY (CZE), Joao FERNANDES (POR), Martin KUZMA (SVK)

 

#100 Endurance Moto 45 (FRA)

          Nicolas JAULNEAU (FRA), Alexandre LAGRIVE (FRA), Emmanuel PARISSE (FRA), Julien RENARD

 

#   4 YMES Folch Endurance (SPA)

          Daniel RIBALTA (SPA), Pedro Lluis VALCANERAS FLORES (SPA), David TOMAS PEREZ(SPA)

 

#  69 RT Racing Team & Motovirus (ITA)

           Frederic JOND (FRA), Jean-Luc DEVOYON (FRA), Sandor BITTER (HUN)

 

#       Eurosport Benelux (HOL)

           Heinz PLATACIS (AUS), Mike VELDHUIJZEN (HOL), tba

 

#  74 Endurance Moto 74 (FRA)

           Stéphane GUICHON (FRA), Michel FONTES (FRA), Jean DURIEUX (FRA)

 

#  31 Midi Pyrrenees Racing MV Agusta (FRA)

           Sébastien SCARNATO (FRA), Patrick PIOT (FRA), Luca SCASSA (ITA)

 

#  90 Runner Bike (ITA)

           Ivo ARNOLDI (ITA), Ivo BELLEZZA (ITA), Stefano CORDAZZA (ITA)

 

 

Další články sekce