přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. října do 22. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startovní listina halového endura v Janově

Tisková zpráva FIM; Foto: KTM / J. Edmunds
Startovní listina halového endura v Janově
24.01.2008
 

V italském Janově proběhne 2. února poslední závod světového poháru halového endura. V článku naleznete startovní listinu a program závodu.

Program halového endura v Janově:

20:30: Zahajovací ceremoniál

20:45: 3x kvalifikace na 4 kola (12 jezdců – 4 postupují)

21:30: 2x opravný závod na 4 kola (12 jezdců – 4 postupují)

22:10: 2x semifinále na 4 kola (10 jezdců – 4 postupují)

22:55: Závod poslední šance na 4 kola (12 jezdců – 2 postupují)

23:20: Finále na 6 kol (10 jezdců)

 

Startovní listina závodu Indoor Enduro World Cup v Janově:

  2.- Mika AHOLA (FIN – HONDA)

  3.- Simone ALBERGONI (ITA – YAMAHA)

  5.- Jonny AUBERT (FRA – YAMAHA)

  6.- Sebastien GUILLAUME (FRA – HUSQVARNA)

  7.- Cristobal GUERRERO (SPA – YAMAHA)

  9.- Alessandro BOTTURI (ITA – HONDA)

10.- Bartosz OBLUCKI (POL – HUSQVARNA)

11.- Xavier GALINDO (SPA – KTM)

12.- David KNIGHT (GBR – KTM)

14.- Marc GERMAIN (FRA – YAMAHA)

15.- Cyril DESPRES (FRA – KTM)

16.- Maurizio MICHELUZ (ITA – YAMAHA)

17.- Nicolas PAGANON (FRA – APRILIA)

18.- Antoine LETELLIER (FRA – APRILIA)

19.- Marcus KEHR (GER – KTM)

22.- Tom SAGAR (GBR – KTM)

23.- Jordan CURVALLE (FRA – SHERCO)

25.- Ivan CERVANTES (SPA – KTM)

27.- Rudy COTTON (FRA – BETA)

28.- Tadeusz BLAZUSIAK (POL – KTM)

29.- Jean-François GOBLET (BEL – BMW)

30.- Andreas LETTENBICHLER (GER – BMW)

31.- Simone TONELLI (ITA – SUZUKI)

32.- Maurizio LENZI (ITA – KTM)

34.- Oscar BALLETTI (ITA – HONDA)

35.- Roberto BAZZURRI (ITA – HUSQVARNA)

36.- Mike METZGER (USA – KTM)

37.- Luca CHERUBINI (ITA – TM)

38.- Vanni COMINOTTO (ITA – KTM)

39.- Fabio MOSSINI (ITA – HONDA)

41.- Grégory EYRIES (FRA – SCORPA)

43.- Antoine MEO (FRA – HUSQVARNA)

44.- Andrea BELOTTI (ITA – KTM)

45.- Rodrig THAIN (FRA – TM)

46.- Giuliano FALGARI (ITA – HONDA)

48.-Thomas OLDRATI (ITA – KTM)

--------------------------------------------

R1.- Federico MANCINELLI (ITA – KTM)

R2.- Mats Erik ANDREASSON (SWE – KTM)

R3.- Kevin GAUNIAUX (BEL – KTM)

R4.- Mirko GRITTI (ITA – BETA)

R5.- Christophe NAMBOTIN (ITA – GAS GAS)

R6.- Arnaud DEVISY (FRA – SUZUKI)

 

 

Další články sekce