přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startovní listina prvního závodu MS v Trialu

Tisková zpráva FIM; foto: Honda
Startovní listina prvního závodu MS v Trialu
21.03.2008
 

V neděli 30. března 2008 proběhne v lucemburském Ettelbrucku první kolo letošního Mistrovství světa v Trialu, ve kterém se vedle dalších 69 jezdců představí také náš Martin Křoustek. Zároveň s tímto zahajovacím podnikem proběhne také první kolo juniorského šampionátu, kde se také představí český jezdec. S číslem 96 to bude Jirka Fikejz. Již v sobotu 29. března 2008 odstartuje celé venkovní trialové klání první letošní soutěž ženského Mistrovství světa, které se vedle tohoto podniku podívá ještě v září dvakrát na Pyrenejský poloostrov.

Startovní listina MS v trialu – Luxembourg

(startovní číslo, příjmení, jméno, stát, stroj)

  1 BOU TONI (SPA MONTESA)

  2 RAGA ADAM (SPA GAS GAS)

  3 FUJINAMI TAKAHISA (JPN MONTESA)

  4 CABESTANY ALBERT (SPA SHERCO)

  5 LAMPKIN DOUGIE (GBR BETA)

  6 FAJARDO JERONI (SPA BETA)

  7 FREIXA MARC (SPA GAS GAS)

  8 DABILL JAMES (GBR MONTESA)

  9 OLIVERAS DANIEL (SPA SHERCO)

11 BETHUNE JEROME (FRA BETA)

12 MAURINO DANIELE (ITA GAS GAS)

14 MORRIS SHAUN (GBR GAS GAS)

15 BROWN MICHAEL (GBR BETA)

16 HIMMANEN HENRI (FIN BETA)

17 STRANGHÖNER CARSTEN (GER MONTESA)

18 KŘOUSTEK MARTIN (CZE BETA)

19 IOLITTA FRANCESCO (ITA SCORPA)

20 BACKES PASCAL (GER BETA)

29 JUNKLEWITZ JAN (GER SHERCO)

30 ROBERT CEDRIC (SUI HONDA)

31 PETRALLI FLORIAN (SUI GAS GAS)

32 GEISER PASCAL (SUI MONTESA)

33 GRABER MARC (SUI GAS GAS)

34 MINDER MARC (SUI BETA)

35 PETERS JAN (GER BETA)

36 MATHY MAXIME (BEL GAS GAS)

37 GREMILLET ALEXANDRE (FRA BETA)

38 COOK REBEKAH (GBR GAS GAS)

39 FOX DONNA (GBR SHERCO)

40 HARVEY HARRY (GBR GAS GAS)

41 WIGG ALEXZ (GBR MONTESA)

42 TEUSCHER CHRISTIAN (SUI GAS GAS)

43 GRATTAROLA MATTEO (ITA SHERCO)

44 HASLAM SAM (GBR GAS GAS)

45 GUBIAN LORIS (FRA SHERCO)

46 VACCARETTI ANDREA (ITA MONTESA)

47 GOMEZ ALFREDO (SPA MONTESA)

48 DANBY ROSS (GBR GAS GAS)

49 SANZ LAIA (SPA MONTESA)

50 LANIEL GUILLAUME (FRA GAS GAS)

51 SCHÄFER JOCHEN (GER MONTESA)

52 CERVANTES ALEXIS (FRA SHERCO)

53 JOHANSSON FREDRIK (SWE BETA)

54 FRY JAMES (GBR SHERCO)

55 MORTON GEORGE (GBR BETA)

56 GRIEBEL MARIJAN (GER MONTESA)

57 LALKENS EWOUD (NED GAS GAS)

58 MILLAN DAVID (SPA SHERCO)

59 PEYDRO IVAN (SPA GAS GAS)

60 GOERTZ PIETER (NED GAS GAS)

61 GYLLENHAMMAR EMIL (SWE GAS GAS)

62 LARSEN FREDRIK STRAND (NOR SHERCO)

63 LERDA JEAN PHILIPPE (FRA SCORPA)

64 MARTEL THIBAULT (FRA GAS GAS)

65 PERRET JULIEN (FRA GAS GAS)

66 ECKHARDT MARKUS (GER BETA)

67 HEMMER MARTIN (NOR BETA)

68 ARNAUD JULIEN (FRA GAS GAS)

69 KREGELOH CHRISTIAN (GER SHERCO)

70 WIBBERLEY BEN (GBR GAS GAS)

 

Jouth Cup 125cc

  71 SMAGE PATRICK (USA SHERCO)

  72 BOTELLA PAU (SPA GAS GAS)

  73 FERRER ALEXANDRE (FRA SHERCO)

  74 PASTORIZA ADRIAN (SPA GAS GAS)

  75 CHALLONER JACK (GBR BETA)

  76 DAGNICOURT BENOIT (FRA BETA)

  77 WHITAKER JAKE (NZL HM)

  78 HORRACH MARC (SPA GAS GAS)

  79 THOMPSON JACK (GBR SHERCO)

  80 MOTTIN TANGUY (FRA GAS GAS)

  81 BICK KEVIN (GER SHERCO)

  82 SPRINGMANN PASCAL (GER GAS GAS)

  83 STETTER DENNIS (GER GAS GAS)

  84 KAMMEL MIRKO (GER SHERCO)

  85 JOHANSSON JESPER (SWE BETA)

  86 RICHARDSON JONATHAN (GBR SHERCO)

  87 MARCINOW GABRIEL (POL SHERCO)

  88 ENGSETH NICKLAS (NOR GAS GAS)

  89 ANDERSEN IB (NOR GAS GAS)

  90 PEDERSEN HÅKON (NOR SHERCO)

  91 MORET FRANCESC (SPA GAS GAS)

  92 BORRELLAS PERE (SPA GAS GAS)

  93 WARENGHIEN MAXIME (BEL SHERCO)

  94 TURKINGTON SASHA (IRL GAS GAS)

  95 JONES ADAM (GBR SHERCO)

  96 FIKEJZ JIŘÍ (CZE SHERCO)

  97 SCHOLZ PHILIPP (GER GAS GAS)

  98 POT GUILLAUME (FRA SHERCO)

  99 ROUSSELLE JULIEN (BEL GAS GAS)

100 GRABER THIERRY (SUI GAS GAS)

101 COTONE LUCA (ITA SHERCO)

102 CIURANA FRANCESC (SPA BETA)

103 STALTARI SIMONE (ITA GAS GAS)

 

Women’s MS v Trialu

  1 KRÄMER IRIS (GER SCORPA)

  2 SANZ LAIA (SPA MONTESA)

  3 COOK REBEKAH (GBR GAS GAS)

  4 FOX DONNA (GBR SHERCO)

  5 CONWAY MARIA (GBR BETA)

  6 LEOTTA ROSITA (GER GAS GAS)

  7 JUFFET SANDRINE (FRA GAS GAS)

  9 CALDERER CARLA (SPA GAS GAS)

10 JOURNET MARYLINE (FRA GAS GAS)

11 SUNTER KATY (GBR GAS GAS)

12 FORSLEY LOUISE (USA GAS GAS)

13 LUDVIGSEN CONNIE (NOR SHERCO)

14 BRISTOW EMMA (GBR GAS GAS)

15 GUILLAUD BLANDINE (FRA GAS GAS)

16 WILDE INA (GER SHERCO)

17 WESTBYE EMILIE (NOR GAS GAS)

18 SCHMITT PAULINE (GER BETA)

19 ROOKE VALERY (NED GAS GAS)

20 GOMEZ SANDRA (SPA GAS GAS)

21 TURKINGTON SASHA (IRL GAS GAS)

23 LOHFINK FRANZISKA (GER SHERCO)

24 SPRINGMANN JANA (GER GAS GAS)

25 BÄUML DANIELA (GER BETA)

26 MASANES PAULINE (FRA GAS GAS)

27 LAFFIN KIRA (GER SHERCO)

28 COMBA LYVIE (FRA GAS GAS)

30 AIZPURUA MADDALEN (SPA GAS GAS)

 

 

Další články sekce