přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. listopadu do 19. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startovní listiny MS Motocross Valkenswaard

Foto: Yamaha Racing
Startovní listiny MS Motocross  Valkenswaard
13.03.2008
 

Již za pár týdnů začne další ročník motokrosového Mistrovství světa, v článku se můžete podívat na startovní listiny jezdců přihlášených k úvodnímu závodu roku, jenž se koná první dubnový víkend v holandském Valkenswaardu.

Startovní listina třídy MX1 – Valkenswaard (HOL)

     3 BROWN MICHAEL (USA HONDA)

     6 COPPINS JOSHUA (NZL YAMAHA)

     7 BARRAGAN JONATHAN (ESP KTM)

     8 LEOK TANEL (EST KAWASAKI)

     9 DE DYCKER KEN (BEL SUZUKI)

  10 MELOTTE CEDRIC (BEL APRILIA)

  11 RAMON STEVE (BEL SUZUKI)

  12 NAGL MAXIMILIAN (GER KTM)

  13 PYRHÖNEN ANTTI (FIN SUZUKI)

  14 DE REUVER MARC (NED HONDA)

  15 BILL JULIEN (SUI HONDA)

  16 NOBLE JAMES (GBR KTM)

  17 RENET PIERRE ALEXANDRE (FRA SUZUKI)

  19 PHILIPPAERTS DAVID (ITA YAMAHA)

  22 VAN DAELE MARVIN (BEL SUZUKI)

  23 SALVINI ALEX (ITA SUZUKI)

  24 CHURCH THOMAS (GBR KAWASAKI)

  25 DESALLE CLEMENT (BEL SUZUKI)

  27 SCHIFFER MARCUS (GER KTM)

  28 COLUMB SCOTT (NZL SUZUKI)

  29 ROUIS ALEXANDRE (FRA KAWASAKI)

  30 ROOS PATRICK (NED KTM)

  31 SARIS WILLIAM (NED YAMAHA)

  32 PRIEM MANUEL (BEL KAWASAKI)

  41 SALAETS KRISTOF (BEL HONDA)

  45 LEONCE LOIC (FRA YAMAHA)

  53 MCKEOWN RICHARD (GBR KTM)

  56 FREIBERGS LAURIS (LAT YAMAHA)

  60 ANDERSON BRAD (GBR SUZUKI)

  67 GUNDERSEN KENNETH (NOR YAMAHA)

  78 VERHOEVEN BAS (NED KAWASAKI)

  87 IZOIRD FABIEN (FRA APRILIA)

  90 POURCEL SEBASTIEN (FRA)

  98 SAYLOR JACOB (USA KAWASAKI)

107 PARSHIN DMITRY (RUS YAMAHA)

108 NEMETH KORNEL (HUN KTM)

111 LEOK AIGAR (EST YAMAHA)

121 CHIODI ALESSIO (ITA TM)

161 STRIJBOS KEVIN (BEL KAWASAKI)

211 MACKENZIE BILLY (GBR HONDA)

 

Startovní listina třídy MX2 – Valkenswaard (HOL)

    2 SEARLE TOMMY (GBR KTM)

    4 RATTRAY TYLA MARCUS (RSA KTM)

    5 SWANEPOEL GARETH (RSA KAWASAKI)

    7 SWORD STEPHEN (GBR KAWASAKI)

    8 SEISTOLA MATTI (FIN HONDA)

    9 FIORGENTILI MAURO (ITA HONDA)

  10 GONCALVES RUI (POR KTM)

  11 PAULIN GAUTIER (FRA KAWASAKI)

  12 PHILIPPAERTS DENY (ITA YAMAHA)

  13 MONNI MANUEL (ITA YAMAHA)

  15 CAMPANO JIMENEZ CARLOS (ESP YAMAHA)

  18 DIERCKX DENNIS (BEL HONDA)

  20 ARANDA GREGORY (FRA KAWASAKI)

  22 BOISSIERE ANTHONY (FRA KTM)

  23 NUNN CARL (GBR SUZUKI)

  24 SIMPSON SHAUN (GBR KTM KTM UK)

  25 MUSQUIN MARVIN (FRA HONDA)

  28 LOMBRICI ROBERTO (ITA YAMAHA)

  33 KULHAVY JOSEF (SVK SUZUKI)

  34 ROELANTS JOËL (BEL KTM)

  36 BONINI MATTEO (ITA YAMAHA)

  37 KRESTINOV GERT (EST KTM)

  39 GUARNERI DAVIDE (ITA YAMAHA)

  42 GRAHAM BRADLEY (USA KAWASAKI)

  43 MILLAN FRANCISCO JOSE (ESP KTM)

  44 BANKSBROWNE ELLIOTT (GBR SUZUKI)

  45 NICHOLLS JAKE (GBR SUZUKI)

  46 DOUGAN JASON (GBR SUZUKI)

  47 LEURET PASCAL (FRA SUZUKI)

  50 BARR MARTIN (GBR YAMAHA)

  56 BOBRYSCHEV EVGENIY (RUS YAMAHA)

  64 VONGSANA KHOUNSITH (FRA KAWASAKI)

  65 VANNI JULIEN (FRA KTM)

  66 BOBKOVS AIGARS (LAT KTM)

  69 AVIS WYATT (RSA HONDA)

  75 VERBRUGGEN DENNIS (BEL YAMAHA)

  77 TERREBLANCHE SHANNON (RSA SUZUKI)

  80 EGGENS ERIK (NED SUZUKI)

  81 TARROUX JEREMY (FRA KTM)

  85 MUSQUIN MICKAEL (FRA HONDA)

  86 VAN VIJFEIJKEN ROB (NED YAMAHA)

  89 VAN HOREBEEK JEREMY (BEL KTM)

100 HARRISON BRENDEN JAMES (AUS KAWASAKI)

111 TYLETSKI EVGENI (BLR SUZUKI)

121 BOOG XAVIER (FRA SUZUKI)

131 AUBIN NICOLAS (FRA YAMAHA)

183 FROSSARD STEVEN (FRA KAWASAKI)

185 VAN DE VEN RINUS (NED KTM)

222 CAIROLI ANTONIO (ITA YAMAHA)

501 LUPINO ALESSANDRO (ITA YAMAHA)

 

 

Další články sekce