přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. října do 22. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Stockholm - kvalifikace Ice Speedway (2. den)

Text: Petr Štola
Stockholm - kvalifikace Ice Speedway (2. den)
13.01.2008
 

Antonín Klatovský postoupil na Mistrovství světa ploché dráhy, když včera ve Stockholmu vybojoval šesté místo, což mu celkově dalo pátou, postupovou pozici.

I druhý den úvodní kvalifikace Mistrovství světa ledové ploché dráhy ovládli bratři Chomiševičové, kteří získali shodně 14 bodů. Náš Antonín Klatovský vybojoval postup (postupovalo prvních 5 + 1 náhradník), jeho bratr Jan bohužel skončil na osmé pozici celkových výsledků, což bylo dvě místa za postupem. Již dnes se v Saalfeldenu jede druhá kvalifikace, která je ovšem bez české účasti.

 

Výsledky 2. dne kvalifikace ve Stockholmu:

  1.- Dmitrij Khomitsevich (RUS) 14 bodů

  2.- Vitalij Khomitsevich (RUS) 14 bodů

  3.- Per Olof Serenius (SWE) 13 bodů

  4.- Ilja Drozdov (RUS) 13 bodů

  5.- Antti Aakko (FIN) 11 bodů

  6.- Antonín Klatovský (CZE) 10 bodů

  7.- Stefan Pletschacher (GER) 9 bodů

  8.- Joakim Söderström (SWE) 8 bodů

  9.- Jan Klatovský (CZE) 7 bodů

10.- Peter Koij (SWE) 6 bodů

11.- Rene Stellingwerf (HOL) 5 bodů

12.- Simon Gartmann (SUI) 3 bodů

13.- Jouni Seppänen (FIN) 3 bodů

14.- Christoph Kirchner (GER) 2 bodů

15.- Johann Weber (GER) 1 bodů

16.- Jo Saertre (NOR) 1 bodů

 

Celkové výsledky kvalifikace ve Stockholmu:

  1.- Dmitrij Khomitsevich (RUS) 29 bodů

  2.- Vitalij Khomitsevich (RUS) 28 bodů

  3.- Per Olof Serenius (SWE) 26 bodů

  4.- Ilja Drozdov (RUS) 25 bodů

  5.- Antonín Klatovský (CZE) 20 bodů

  6.- Antti Aakko (FIN) 19 bodů

-------------------------------------------------

  7.- Stefan Pletschacher (GER) 17 bodů

  8.- Jan Klatovský (CZE) 15 bodů

  9.- Peter Koij (SWE) 14 bodů

10.- Joakim Söderström (SWE) 11 bodů

11.- Rene Stellingwerf (HOL) 11 bodů

12.- Simon Gartmann (SUI) 8 bodů

13.- Jouni Seppänen (FIN) 6 bodů

14.- Johann Weber (GER) 5 bodů

15.- Jo Saertre (NOR) 3 bodů

16.- Christoph Kirchner (GER) 2 bodů 

 

 

 

 

Další články sekce