KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Supermoto národů Pleven

Foto: Aprilia
Supermoto národů  Pleven
13.10.2008
 

V Bulharském Plevenu proběhlo letošní Mistrovství světa supermota družstev. Titul si odvážejí Italové, naši skončili na páté pozici.

1. závod (S1+S2)
  1.- Ivan Lazzarini (ITA-Aprilia) 13 kol / 18:30,452
  2.- Alexander Georgiev (BUL-KTM) +6,533
  3.- Matthew Winstanley (GBR-KTM) +8,779
  4.- Sylvain Bidart (FRA-Husqvarna) +9,277
  5.- Adrien Goguet (FRA-Husaberg) +14,820
  6.- Ales Hlad (BUL-KTM) +15,267
  7.- Davide Gozzini (ITA-TM) +18,295
  8.- Petr Vorlíček (CZE-Suzuki) +18,796
  9.- Chris Hodgson (GBR-KTM) +19,290
10.- Angel Rodriguez (SPA-Husaberg) +30,580
---------------------------
19.- David Brabec (CZE-Yamaha) +53,458

1. závod (S2+Open)
  1.- Davide Gozzini (ITA-TM) 13 kol / 18:43,043
  2.- Chris Hodgson (GBR-KTM) +3,529
  3.- Adrien Goguet (FRA-Husaberg) +7,808
  4.- Attilio Pignotti (ITA-KTM) +8,206
  5.- Jiří Boček (CZE-Honda) +11,021
  6.- Rosen Tonchev (BUL-KTM) +13,095
  7.- Stephane Blot (FRA-Yamaha) +17,074
  8.- Dirk Spaniol (GER-Suzuki) +17,657
  9.- Ronny Fryns (BEL-Honda) +19,089
10.- Ales Hlad (BUL-KTM) +23,829
---------------------------
15.- David Brabec (CZE-Yamaha) +30,640

1. závod (S1+Open)
  1.- Sylvain Bidart (FRA-Husqvarna) 13 kol / 18:20,971
  2.- Matthew Winstanley (GBR-KTM) +0,891
  3.- Ivan Lazzarini (ITA-Aprilia) +21,381
  4.- Attilio Pignotti (ITA-KTM) +25,752
  5.- Jiří Boček (CZE-Honda) +27,893
  6.- Xavier Barragan (SPA-Honda) +28,953
  7.- Alexander Georgiev (BUL-KTM) +29,386
  8.- Rosen Tonchev (BUL-KTM) +31,656
  9.- Jan Deitenbach (GER-Suzuki) +37,771
10.- Ronny Fryns (BEL-Honda) +39,650
---------------------------
13.- Petr Vorlíček (CZE-Suzuki) +46,073

Konečné pořadí Supermota národů 2008
  1.- Itálie (1+1+3+4+4) 13 bodů
  2.- Francie (1+3+4+5+7) 20
  3.- Bulharsko (2+6+6+7+8) 29
  4.- Velká Británie (2+2+3+9+15) 31
  5.- Česká Republika (5+5+8+13+15) 46
  6.- Německo (8+9+11+20+21) 62
  7.- Belgie (9+10+11+20+21) 71
  8.- Španělsko (6+10+14+21+24) 75
  9.- Slovinsko (11+13+14+16+26) 80
10.- Finsko junioři (14+17+18+18+22) 89
11.- Slovinsko junioři (12+15+22+23+23) 95
12.- Švédsko (12+13+19+28+28) 100
13.- Velká Británie junioři (17+20+20+22+24) 103
14.- Finsko (17+19+24+26+27) 113

Nejlepší jezdci třídy S1
  1.- Ivan Lazzarini (1+3) 4
  2.- Sylvain Bidart (4+1) 5
  3.- Matthew Winstanley (3+2) 5
  4.- Alexander Georgiev (2+7) 9
  5.- Xavier Barragan (14+6) 20
  6.- Petr Vorlíček (8+13) 21

Nejlepší jezdci třídy S2
  1.- Davide Gozzini (7+1) 8
  2.- Adrien Goguet (5+3) 8
  3.- Chris Hodgson (9+2) 11
  4.- Ales Hlad (6+10) 16
  5.- Silvester Habat (SLO-Honda) (15+12) 27
---------------------------
  7.- David Brabec (19+15) 34<br>
Nejlepší jezdci třídy Open
  1.- Attilio Pignotti (4+4) 8
  2.- Jiří Boček (5+5) 10
  3.- Rosen Tonchev (6+8) 14
  4.- Ronny Fryns (9+10) 19
  5.- Dirk Spaniol (8+11) 19


Další články sekce