KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. března do 31. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Testy Jerez - 125 ccm, 3. den

Text: Jiří Mikšík, Foto: Aspar tým
27.03.2009
 

Španěl Julian Simon dominoval všem třem dnům testování na okruhu v Jerezu. Příjemným překvapením byl mladý Japonec Nakagami - celkově 6., naopak zklamáním byl jezdec týmu Sita Ponse, Ital Simone Corsi - loňský vícemistr světa - až 19. čas.

Testy Jerez – 125 ccm, 3. den (1. + 2. trénink)
  1. Julian Simon (SPA-Aprilia) 1:47,371
  2. Bradley Smith (GBR-Aprilia) 1:47.420
  3. Sandro Cortese (GER-Derbi) 1:47.547
  4. Andrea Iannonne (ITA-Aprilia) 1:47.550
  5. Takaaki Nakagami (JPN-Aprilia) 1:47.702
  6. Nicolas Terol (SPA-Aprilia) 1:47.863
  7. Marc Marquez (SPA-KTM) 1:47.969
  8. Stefan Bradl (GER-Aprilia) 1:48.142
  9. Sergio Gadea (SPA-Aprilia) 1:48.162
10. Joan Olive (SPA-Derbi) 1:48.527
----------------------------------
24. Lukáš Šembera (CZE-Aprilia) 1:51.126 


Testy Jerez – 125 ccm, nejlepší časy po 3 dnech
  1. Julian Simon (SPA-Aprilia) 1:47,345
  2. Bradley Smith (GBR-Aprilia) 1:47.420
  3. Andrea Iannonne (ITA-Aprilia) 1:47.530
  4. Sandro Cortese (GER-Derbi) 1:47.547
  5. Marc Marquez (SPA-KTM) 1:47.625
  6. Takaaki Nakagami (JPN-Aprilia) 1:47.702
  7. Nicolas Terol (SPA-Aprilia) 1:47.863
  8. Pol Espargaro (SPA-Derbi) 1:47.920
  9. Efren Vazquez (SPA-Derbi) 1:48.023
10. Stefan Bradl (GER-Aprilia) 1:48.142
11. Sergio Gadea (SPA-Aprilia) 1:48.162
12. Joan Olive (SPA-Derbi) 1:48.364
13. Scott Redding (GBR-Aprilia) 1:48.418
14. Jonas Folger (GER-Aprilia) 1:48.529
15. Esteve Rabat (SPA-Aprilia) 1:48.628
16. Danny Webb (GBR-Aprilia) 1:48.744
17. Domique Aegerter (SUI-Derbi) 1:48.824
18. Lorenzo Savadori (ITA-Aprilia) 1:48.871
19. Simone Corsi (ITA-Aprilia) 1:49.152
20. Randy Krummenacher (SUI-Aprilia) 1:49.186
21. Johann Zarco (FRA-Aprilia) 1:49.279
22. Cameron Beaubier (USA-KTM) 1:49.310
23. Lorenzo Zanetti (ITA-Aprilia) 1:50.019
24. Lukáš Šembera (CZE-Aprilia) 1:51.126

25. Luca Marconi (ITA-Aprilia) 1:51.158
26. Tomo Koyama (JPN-Loncin) 1:51.198
27. Luca Vitali (ITA-Aprilia) 1:51.597
28. Michael Ranseder (AUT-Haojue) 1:51.730
29. Alexis Masbou (FRA-Loncin) 1:51.808
30. Jesper Iwema (HOL-Honda) 1:51.194
31. Matthew Hoyle (GBR-Haojue) 1:53.048 


 


Další články sekce