přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. listopadu do 19. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ve Švédsku začalo Mistrovství světa Enduro

Foto: ABC-WEC.com
Ve Švédsku začalo Mistrovství světa Enduro
15.03.2008
 

Finský jezdec Mika Ahola z týmu HM Honda je na čele celkového pořadí závodu Mistrovství světa Enduro, který dnes ve švédském Ostersundu zahájil program prvním soutěžním dnem.

Maxxis World Enduro Championship – Ostersund (SWE)

Celkové pořadí po sobotě

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda E1) 1:00:08,11

  2.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg E2) +1:01,97

  3.- Samuli Aro (FIN-KTM E3) +1:15,81

  4.- Marko Tarkkala (FIN-KTM E3) +1:25,74

  5.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha E2) +1:30,52

------------------------------------

47.- Štefan Svitko (SVK-KTM E3) +6:44,47

78.- Víťa Kuklík (CZE-KTM E3) +9:43,54

79.- David Čadek (CZE-KTM E1) +9:47,55

81.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas E3) +10:28,36

84.- Jakub Horák (CZE-KTM E1) +11:23,14

93.- Martin Kuklík (CZE-KTM EJ) +14:05,35

96.- Václav Malkus (CZE-Husqvarna EJ) +15:22,32

 

Kategorie E1 po sobotě

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 1:00:08,11

  2.- Simone Albergoni (ITA-Yamaha) +1:43,12

  3.- Eero Remes (FIN-KTM) +1:45,28

  4.- Marc Germain (FRA-Yamaha) +2:20,12

  5.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +2:33,78

------------------------------------

18.- David Čadek (CZE-KTM) +9:47,55

19.- Jakub Horák (CZE-KTM) +11:23,14

 

Kategorie E2 po sobotě

  1.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) 1:01:10,08

  2.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha) +28,55

  3.- Juha Salminen (FIN-KTM) +40,18

  4.- Valtteri Salonen (FIN-Husaberg) +45,36

  5.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +46,14

 

Kategorie E3 po sobotě

  1.- Samuli Aro (FIN-KTM) 1:01:23,92

  2.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +9,93

  3.- Bjorne Carlsson (SWE-Husaberg) +38,09

  4.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +2:36,38

  5.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +3:34,05

------------------------------------

  8.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +5:28,66

16.- Víťa Kuklík (CZE-KTM E3) +8:27,73

17.- Juraj Dozsa (SVK-Gas gas E3) +9:12,55

 

Kategorie EJ po sobotě (junioři)

  1.- Roni Nikander (FIN-KTM) 1:03:26,23

  2.- Marc Bourgeois (FRA-Husqvarna) +41,20

  3.- Oskari Kantonen (FIN-KTM) +57,44

  4.- Anti Hellsten (FIN-Husqvarna) +57,91

  5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +1:15,26

------------------------------------

32.- Martin Kuklík (CZE-KTM) +10:47,23

36.- Václav Malkus (CZE-Husqvarna) +21:28,08

 

BMW Motorrad  Xtreme Test Award po sobotě

  1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 48:00,94

  2.- Joakim Ljunggren (SWE-Husaberg) +38,78

  3.- Marko Tarkkala (FIN-KTM) +1:02,70

  4.- Valtteri Salonen (FIN-Husaberg) +1:02,83

  5.- Johnny Aubert (FRA-Yamaha) +1:05,86

------------------------------------

47.- Štefan Svitko (SVK-KTM) +5:29,90

79.- Víťa Kuklík (CZE-KTM) +8:04,64

81.- David Čadek (CZE-KTM) +8:23,25

82.- Juraj Dozsa (SVK-Gas Gas) +8:34,08

85.- Jakub Horák (CZE-KTM) +9:30,61

94.- Martin Kuklík (CZE-KTM) +12:07,84

97.- Václav Malkus (CZE-Husqvarna) +13:08,20

 

Další články sekce