KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR enduro sprint 2015 – Jílemnice

Ilustrační foto: František Novák
MČR enduro sprint 2015 – Jílemnice
08.10.2015
 

Poslední závod letošního Mistrovství ČR v enduro sprintu proběhl v Jílemnici.

 
V Jílemnici skončil letošní endurový šampionát ve své sprint podobě. Z celkového vítězství se po oba dva soutěžní dny radoval skvěle jedoucí Patrik Markvart, který suverénně ovládl letošní Mistrovství ČR, když se radoval ze zisku titulu v celkové klasifikaci, ale zároveň i v kategorii E1 a Junior. Mistrem ČR v kategorii E2 se stal Ondřej Helmich, který využil neúčasti Michala Kadlečka v posledním závodě a dostal se před něj v celkovém hodnocení střední třídy. Mistrem ČR nejsilnější kategorie E3 se pro letošní rok stal Jakub Horák.
 
MČR enduro sprint 2015 – Jílemnice
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 1:13:45,48
2. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:15:23,58
3. Jan Balaš (Husqvarna) 1:15:39,79
4. Jiří Hádek (KTM) 1:15:56,73
5. Jakub Šefr (KTM) 1:16:03,79
6. Adolf Živný ml. (KTM) 1:18:07,66
7. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:18:25,61
8. Jakub Marek (Yamaha) 1:18:32,86
9. Jakub Hroneš (Yamaha) 1:18:34,71
10. Lukáš Kučera (KTM) 1:19:04,49
 
Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 1:13:45,48
2. Jiří Hádek (KTM) 1:15:56,73
3. Adolf Živný ml. (KTM) 1:18:07,66
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:18:25,61
5. Jakub Marek (Yamaha) 1:18:32,86
 
Kategorie E2 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:15:23,58
2. Jan Balaš (Husqvarna) 1:15:39,79
3. Jakub Šefr (KTM) 1:16:03,79
4. Lukáš Hádek (KTM) 1:20:28,53
5. Jiří Císař (Husaberg) 1:20:33,94
 
Kategorie E3 – sobota
1. Lukáš Kučera (KTM) 1:19:04,49
2. Jan Kašpárek (Husqvarna) 1:20:43,44
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:21:05,03
4. Svatoslav Bouček (Gas Gas) 1:22:36,64
5. Martin Kučera (Husqvarna) 1:23:31,56
 
Kategorie Junior – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 1:13:45,48
2. Jan Balaš (Husqvarna) 1:15:39,79
3. Jiří Hádek (KTM) 1:15:56,73
4. Adolf Živný ml. (KTM) 1:18:07,66
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:18:25,61
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 1:10:23,15
2. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:11:11,62
3. Jiří Hádek (KTM) 1:12:50,96
4. Jan Balaš (Husqvarna) 1:13:03,91
5. Jakub Šefr (KTM) 1:13:38,34
6. Jakub Hroneš (Yamaha) 1:14:26,31
7. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:15:01,10
8. Adolf Živný ml. (KTM) 1:15:15,84
9. Jakub Marek (Yamaha) 1:15:48,86
10. Lukáš Kučera (KTM) 1:15:53,43
 
Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 1:10:23,15
2. Jiří Hádek (KTM) 1:12:50,96
3. Jakub Hroneš (Yamaha) 1:14:26,31
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:15:01,10
5. Adolf Živný ml. (KTM) 1:15:15,84
 
Kategorie E2 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:11:11,62
2. Jan Balaš (Husqvarna) 1:13:03,91
3. Jakub Šefr (KTM) 1:13:38,34
4. Milan Kubík (Beta) 1:16:31,07
5. Lukáš Hádek (KTM) 1:17:14,32
 
Kategorie E3 – neděle
1. Lukáš Kučera (KTM) 1:15:53,43
2. Svatoslav Bouček (Gas Gas) 1:17:53,09
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:19:28,58
4. Martin Kučera (Husqvarna) 1:20:24,84
5. Dominik Pěnička (Yamaha) 1:21:26,05
 
Kategorie Junior – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 1:10:23,15
2. Jiří Hádek (KTM) 1:12:50,96
3. Jan Balaš (Husqvarna) 1:13:03,91
4. Jakub Hroneš (Yamaha) 1:14:26,31
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:15:01,10

Další články sekce MČR