KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. června do 24. června.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR enduro sprint 2018 – Uštěk

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro sprint 2018 – Uštěk
05.06.2018
 

MČR sprint endura o uplynulém víkendu pokračoval závodem v Uštěku.

 
V sobotu a v neděli se v Uštěku jel třetí závod Mistrovství ČR ve sprint enduru. Z celkového vítězství se první i druhý den opět radoval Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior a dál pokračuje domácím šampionátem bez ztráty jediného bodu. V kategorii E1 byl dvakrát nejrychlejší Jakub Marek. Kategorii E3 ovládl Jiří Hádek, který k dvěma pohárům za vítězství v sobotu a v neděli přidal i dva poháry za sobotní a nedělní celkové třetí místo.
 
MČR enduro sprint 2018 – Uštěk
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:53,51
2. Patrik Markvart (KTM) 1:14:43,76
3. Jiří Hádek (KTM) 1:16:00,19
4. Adolf Živný (KTM) 1:16:51,76
5. Vít Kuklík (KTM) 1:16:53,00
6. Jakub Marek (Yamaha) 1:17:41,57
7. Robert Friedrich (KTM) 1:17:41,96
8. Lukáš Kučera (KTM) 1:18:10,48
9. Jan Balaš (KTM) 1:18:12,71
10. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:18:19,57
 
Kategorie E1 – sobota
1. Jakub Marek (Yamaha) 1:17:41,57
2. Robert Friedrich (KTM) 1:17:41,96
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:20:47,01
4. Zdeněk Pitel (KTM) 1:28:14,87
5. Miloslav Konopásek (KTM) 1:28:41,27
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:53,51
2. Patrik Markvart (KTM) 1:14:43,76
3. Adolf Živný (KTM) 1:16:51,76
4. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:18:19,57
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:19:28,42
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 1:16:00,19
2. Vít Kuklík (KTM) 1:16:53,00
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:18:10,48
4. Jan Balaš (KTM) 1:18:12,71
5. Tomáš Kolanda (Husqvarna) 1:20:11,12
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:53,51
2. Adolf Živný (KTM) 1:16:51,76
3. Jakub Marek (Yamaha) 1:17:41,57
4. Robert Friedrich (KTM) 1:17:41,96
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:19:28,42
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:18:47,47
2. Patrik Markvart (KTM) 1:20:24,17
3. Jiří Hádek (KTM) 1:21:24,00
4. Adolf Živný (KTM) 1:21:52,29
5. Jakub Marek (Yamaha) 1:23:09,13
6. Lukáš Kučera (KTM) 1:23:25,61
7. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:23:51,01
8. Ondřej Havrda (KTM) 1:23:58,48
9. Robert Friedrich (KTM) 1:24:01,95
10. Jakub Marek (Yamaha) 1:24:59,08
 
Kategorie E1 – neděle
1. Jakub Marek (Yamaha) 1:23:09,13
2. Robert Friedrich (KTM) 1:24:01,95
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:24:59,08
4. Zdeněk Pitel (KTM) 1:31:59,78
5. Aleš Klimeš (Yamaha) 1:34:46,81
 
Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:18:47,47
2. Patrik Markvart (KTM) 1:20:24,17
3. Adolf Živný (KTM) 1:21:52,29
4. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:23:51,01
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:23:58,48
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 1:21:24,00
2. Lukáš Kučera (KTM) 1:23:25,61
3. Tomáš Kolanda (Husqvarna) 1:26:00,54
4. Radek Adam (Gas Gas) 1:33:07,81
5. Lukáš Vlk (KTM) 1:40:59,03
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:18:47,47
2. Adolf Živný (KTM) 1:21:52,29
3. Jakub Marek (Yamaha) 1:23:09,13
4. Ondřej Havrda (KTM) 1:23:58,48
5. Robert Friedrich (KTM) 1:24:01,95


 


Další články sekce MČR