KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR enduro sprint 2019 – Jinín

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR enduro sprint 2019 – Jinín
16.04.2019
 

O uplynulém víkendu odstartovalo Mistrovství ČR ve sprint enduru, o první body se bojovalo v Jiníně.


V sobotu a v neděli se v Jiníně jel úvodní závod Mistrovství ČR ve sprint enduru. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval mladý závodník Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior a navázal na své skvělé výsledky v loňské sezoně. V kategorii E1 byl dvakrát nejrychlejší Patrik Markvart. Kategorii E3 ovládl Jiří Hádek.

MČR enduro sprint 2019 – Jinín

Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:33,92
2. Patrik Markvart (KTM) 47:11,16
3. Jiří Hádek (KTM) 48:02,81
4. Matěj Škuta (Beta) 48:06,45
5. Adolf Živný (Husqvarna) 48:15,00
6. Vít Kuklík (KTM) 48:24,05
7. Radek Toman (Husqvarna) 48:31,08
8. Jakub Marek (Yamaha) 49:02,86
9. Robert Friedrich (KTM) 49:43,77
10. Ondřej Havrda (KTM) 49:49,66

Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 47:11,16
2. Matěj Škuta (Beta) 48:06,45
3. Jakub Marek (Yamaha) 49:02,86
4. Robert Friedrich (KTM) 49:43,77
5. Lukáš Kučera (KTM) 50:50,90

Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:33,92
2. Adolf Živný (Husqvarna) 48:15,00
3. Radek Toman (Husqvarna) 48:31,08
4. Ondřej Havrda (KTM) 49:49,66
5. Jan Vašta (KTM) 50:30,43

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 48:02,81
2. Vít Kuklík (KTM) 48:24,05
3. Jakub Šefr (Gas Gas) 50:33,72
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 50:39,65
5. Jindřich Slavík (Beta) 51:06,44

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:33,92
2. Matěj Škuta (Beta) 48:06,45
3. Adolf Živný (Husqvarna) 48:15,00
4. Jakub Marek (Yamaha) 49:02,86
5. Robert Friedrich (KTM) 49:43,77




Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 49:12,58
2. Patrik Markvart (KTM) 50:58,55
3. Adolf Živný (Husqvarna) 51:03,75
4. Jiří Hádek (KTM) 51:26,52
5. Matěj Škuta (Beta) 51:52,63
6. Vít Kuklík (KTM) 53:00,54
7. Ondřej Havrda (KTM) 53:05,29
8. Jakub Marek (Yamaha) 53:09,05
9. Robert Friedrich (KTM) 53:20,07
10. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:25,09

Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 50:58,55
2. Matěj Škuta (Beta) 51:52,63
3. Jakub Marek (Yamaha) 53:09,05
4. Robert Friedrich (KTM) 53:20,07
5. Lukáš Kučera (KTM) 54:55,43

Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 49:12,58
2. Adolf Živný (Husqvarna) 51:03,75
3. Ondřej Havrda (KTM) 53:05,29
4. Miloslav Škuta (Beta) 54:30,06
5. Jan Vašta (KTM) 54:35,07

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 51:26,52
2. Vít Kuklík (KTM) 53:00,54
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:25,09
4. Jakub Šefr (Gas Gas) 53:28,74
5. Jindřich Slavík (Beta) 54:56,36

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 49:12,58
2. Adolf Živný (Husqvarna) 51:03,75
3. Matěj Škuta (Beta) 51:52,63
4. Ondřej Havrda (KTM) 53:05,29
5. Jakub Marek (Yamaha) 53:09,05
 


Další články sekce MČR