KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

FIM SuperEnduro 2016-2017 – Lodz

Foto: Future7Media / KTM
FIM SuperEnduro 2016-2017 – Lodz
12.12.2016
 

V polské Lodži odstartovalo letošní světové halové enduro, které přineslo fantastické loučení s Taddy Blazusiakem.

 
Polský závodník Tadeusz Blazusiak, šampión halového endura, mistr USA v halovém enduru a mnohanásobný vítěz různých extrémních endurových závodů, před nedávnem ohlásil konec aktivní kariéry. Jako svůj poslední závod si naplánoval start v úvodním díle halového světového šampionátu, který proběhl v sobotu v polské Lodži. Populární „Taddy“ prožil fantastické loučení, když před domácím publikem zvítězil v prvních dvou jízdách a poté, co dojel v poslední jízdě druhý, mohl oslavit vítězné rozloučení s aktivní kariérou.
 
FIM SuperEnduro 2016-2017 – Lodz (POL)
 
Kategorie PRESTIGE - superpole
1. Jonny WALKER (GBR, KTM) 0:42,131
2. Colton HAAKER (USA, Husqvarna) 0:42,155
3. Tadeusz BŁAŻUSIAK (POL, KTM) 0:43,508
4. Alfredo GOMEZ (ESP, KTM) 0:44,147
5. Pascal RAUCHENECKER (AUT, Husqvarna) 0:45,684
6. Mario ROMAN (ESP, Sherco) 0:46,066
7. Mike BROWN (USA, Husqvarna) 1:11,246
 
Kategorie PRESTIGE – 1. jízda
1. Tadeusz BŁAŻUSIAK (POL, KTM) 7:09,948
2. Colton HAAKER (USA, Husqvarna) +3,053
3. Jonny WALKER (GBR, KTM) +15,119
4. Alfredo GOMEZ (SPA, KTM) +15,443
5. Manuel LETTENBICHLER (GER, KTM) +35,846
6. Mike BROWN (USA, Husqvarna) +38,289
7. Mario ROMAN (SPA, Sherco) -1 kolo
8. Pascal RAUCHENECKER (AUT, Husqvarna) -1 kolo
9. Rannar UUSNA (SPA, KTM) -1 kolo
10. Aurélien ADDESSO (FRA, Beta) -1 kolo
11. Joan-Pau SEGURA (SPA, Gas Gas) -1 kolo
12. Diogo VIEIRA (PRT, Beta) -1 kolo
13. John NYSTRÖM (SWE, KTM) -2 kola
 
Kategorie PRESTIGE – 2. jízda
1. Tadeusz BŁAŻUSIAK (POL, KTM) 7:23,898
2. Alfredo GOMEZ (SPA, KTM) +9,407
3. Colton HAAKER (USA, Husqvarna) +11,443
4. Jonny WALKER (GBR, KTM) +29,164
5. Mike BROWN (USA, Husqvarna) +44,069
6. Pascal RAUCHENECKER (AUT, Husqvarna) +49,560
7. Diogo VIEIRA (PRT, Beta) -1 kolo
8. Manuel LETTENBICHLER (GER, KTM) -1 kolo
9. Mario ROMAN (SPA, Sherco) -1 kolo
10. Joan-Pau SEGURA (SPA, Gas Gas) -1 kolo
11. Rannar UUSNA (SPA, KTM) -1 kolo
12. Eloi SALSENCH (SPA, Beta) -2 kola
13. Aurélien ADDESSO (FRA, Beta) -2 kola
DNF John NYSTRÖM (SWE, KTM)
 
Kategorie PRESTIGE – 3. jízda
1. Colton HAAKER (USA, Husqvarna) 7:13,544
2. Tadeusz BŁAŻUSIAK (POL, KTM) +2,168
3. Alfredo GOMEZ (SPA, KTM) +26,350
4. Jonny WALKER (GBR, KTM) +28,647
5. Mike BROWN (USA, Husqvarna) +43,687
6. Manuel LETTENBICHLER (GER, KTM) +56,568
7. Mario ROMAN (SPA, Sherco) -1 kolo
8. Joan-Pau SEGURA (SPA, Gas Gas) -1 kolo
9. Rannar UUSNA (SPA, KTM) -1 kolo
10. Aurélien ADDESSO (FRA, Beta) -1 kolo
11. Eloi SALSENCH (SPA, Beta) -1 kolo
12. Diogo VIEIRA (PRT, Beta) -1 kolo
13. Pascal RAUCHENECKER (AUT, Husqvarna) -2 kola
 
Kategorie PRESTIGE – celkové pořadí
1. Tadeusz BŁAŻUSIAK (POL, KTM) 1+20+20+17 / 58 bodů
2. Colton HAAKER (USA, Husqvarna) 2+17+15+20 / 54
3. Alfredo GOMEZ (SPA, KTM) 0+13+17+15 / 45
4. Jonny WALKER (GBR, KTM) 3+15+13+13 / 44
5. Mike BROWN (USA, Husqvarna) 0+9+11+11 / 31
6. Manuel LETTENBICHLER (GER, KTM) 11+6+9 / 26
7. Mario ROMAN (SPA, Sherco) 0+7+5+7 / 19
8. Pascal RAUCHENECKER (AUT, Husqvarna) 0+6+9+1 / 16
9. Joan-Pau SEGURA (SPA, Gas Gas) 3+4+6+ / 13
10. Rannar UUSNA (SPA, KTM) 5+3+5 / 13
11. Diogo VIEIRA (PRT, Beta) 2+7+2 / 11
12. Aurélien ADDESSO (FRA, Beta) 4+1+4 / 9
13. Eloi SALSENCH (SPA, Beta) 2+3 / 5
14. John NYSTRÖM (SWE, KTM) 1 / 1


 


Další články sekce MS