KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE 2018 Francie – 1. den

Foto: FIM
ISDE 2018 Francie – 1. den
12.11.2018
 

V jihoamerické Chile začal 63. ročník Mezinárodní motocyklové šestidenní.


Vítězem úvodního dne hlavní kategorie World Trophy při 63. ročníku Mezinárodní motocyklové šestidenní se stal tým USA, který den dokončil před druhými Australany a třetími Finy. Náš tým letošní ISDE dobře odstartoval, když v hodnocení národů mu patří osmá pozice.

V kategorii Junior Trophy dnes vyhráli mladíci z Itálie, a to před druhými Francouzi a třetími Američany. Naši junioři letos v šestidenní nestartují. V soutěži žen Women´s Trophy do soutěže nejlépe vstoupily ženy obhajující Austrálie, které následuje USA a Španělsko.


Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 1. dni)

1. USA – 2:45:10,30

(Sipes, Robert, S. Baylor jr., Bell)

2. Austrálie – 2:45:14,44
(Milner, Sanders, Snodgrass, Strang)

3. Španělsko – 2:46:17,90
(V. Guerrero, C. Guerrero, Betriu, Barragan)

4. Itálie – 2:46:42,93
(Guarneri, Salvini, Oldrati, Redondi)

5. Francie – 2:47:07,06
(Larrieu, Charlier, Nambotin, Dubost)

------------------

8. Česká republika – 2:49:26,07
(Markvart, Kouble, Hádek, Romančík)

--------------------------------------------------------

Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 1. dni)

1. Itálie
– 2:48:00,48
(Verona, Cavallo, Soreca)

2. Francie – 2:48:13,92
(Abgrall, Blanjoue, Aspinasse)

3. USA – 2:48:33,54
(Toth, Kelley, G. Baylor)

--------------------------------------------------------

Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 1. dni)

1. Austrálie – 2:03:28,42

(Jones, Gardiner, Tricker)

2. USA – 2:04:39,38
(Sheets, Gieger, Richards)

3. Španělsko – 2:06:54,93
(Gomez, Badia, Seisdedos)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 1. dni)

 

1. Motoclub Italy – 2:55:17,08

(Zilli, Macoritto, Spanu)

 

2. SRT Racing – 2:59:47,91

(Baker, Norman, Tremaine)

 

3. Team Ostra Enduro Sweden – 3:00:40,50

(Gunnerheim, Andersson, Vagberg)

 

4. Somerpalu MK – 3:01:27,27

(M. Leok, Steinbergs, Talu)

 

5. Team Army MCA – 3:05:27,36

(Hicks, Ellwood, Coupland)

 

------------------

 

24. Motorsport Bozkov – 3:13:11,06

(Friedrich, Koucký T., Kottek)

 

53. BMT Gottbros Team – 3:31:33,35

(Gottvald, Borkovec, Klabačka)

 

72. Motokrosovaskola.cz-Motorsport Bozkov – 3:50:15,52

(Holý, Toth, Kurfiřt)

 

--------------------------------------------------------

 

Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 1. dni)

 

Kategorie E1

1. Ryan Sipes (USA, Husqvarna) 54:57,41

2. Davide Guarneri (ITA, Honda) +23,32

3. Victor Guerrero (SPA, Yamaha) +33,14

------------------------------------

12. Patrik Markvart (CZE, KTM) +2:35,00

 

Kategorie E2

1. Taylor Robert (USA, KTM) 54:22,61

2. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +58,41

3. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) +58,81

------------------------------------

12. Kryštof Kouble (CZE, KTM) +1:30,12

14. Jaromír Romančík (CZE, KTM) +1:38,32

 

Kategorie E3

1. Daniel Sanders (AUS, Husqvarna) 54:42,00

2. Daniel Milner (AUS, KTM) +7,82

3. Ruy Barbosa (CHL, Husqvarna) +48,48

------------------------------------

18. Jiří Hádek (CZE, KTM) +3:47,57

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie EW

1. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) 1:01:11,25

2. Livia Lancelot (FRA, Honda) +50,20

3. Mackenzie Tricker (AUS, KTM) +1:05,92

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....

 

 


Další články sekce Šestidenní