KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE 2018 Francie – 2. den

Foto: KTM / Future7Media
ISDE 2018 Francie – 2. den
13.11.2018
 

V jihoamerické Chile druhým dnem pokračoval 63. ročník Mezinárodní motocyklové šestidenní.

 

Do čela kategorie World Trophy se v 63. ročníku Mezinárodní motocyklové šestidenní dostal tým Austrálie, který dnes jezdil nejrychleji. Australané tak na druhou pozici odsunuli tým USA. Na třetí místo se naopak posunuli Italové. Náš tým pokračuje v solidním výkonu a v hodnocení národů mu nadále patří osmá pozice.

V kategorii Junior Trophy dále vedou mladíci z Itálie, ale za ně se posunuli Američané, kteří za svá záda poslali francouzský juniorský tým. V soutěži žen Women´s Trophy zůstává pořadí na prvních třech místech nezměněné, vedou ženy obhajující Austrálie, které následuje USA a Španělsko.

 

Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 2. dni)

 

1. Austrálie – 5:32:10,88

(Milner, Sanders, Snodgrass, Strang)

 

2. USA – 5:33:42,19

(Sipes, Robert, S. Baylor jr., Bell)

 

3. Itálie – 5:35:34,41

(Guarneri, Salvini, Oldrati, Redondi)

 

4. Francie – 5:37:37,73

(Larrieu, Charlier, Nambotin, Dubost)

 

5. Španělsko – 5:37:47,03

(V. Guerrero, C. Guerrero, Betriu, Barragan)

 

------------------

 

8. Česká republika – 5:42:43,74

(Markvart, Kouble, Hádek, Romančík)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 2. dni)

 

1. Itálie – 5:37:58,66

(Verona, Cavallo, Soreca)

 

2. USA – 5:40:46,56

(Toth, Kelley, G. Baylor)

 

3. Francie – 5:43:38,74

(Abgrall, Blanjoue, Aspinasse)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 2. dni)

 

1. Austrálie – 4:11:23,74

(Jones, Gardiner, Tricker)

 

2. USA – 4:14:37,90

(Sheets, Gieger, Richards)

 

3. Španělsko – 4:20:39,52

(Gomez, Badia, Seisdedos)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 2. dni)

 

1. Motoclub Italy – 5:53:33,22

(Zilli, Macoritto, Spanu)

 

2. Somerpalu MK – 6:02:40,39

(M. Leok, Steinbergs, Talu)

 

3. Team Ostra Enduro Sweden – 6:03:28,43

(Gunnerheim, Andersson, Vagberg)

 

4. Team Army MCA – 6:12:14,90

(Hicks, Ellwood, Coupland)

 

5. RPM/Mt. Baker – 6:14:03,15

(Baker, Norman, Tremaine)

 

------------------

 

17. Motorsport Bozkov – 6:27:10,41

(Friedrich, Koucký T., Kottek)

 

38. BMT Gottbros Team – 7:01:03,95

(Gottvald, Borkovec, Klabačka)

 

60. Motokrosovaskola.cz-Motorsport Bozkov – 7:31:14,55

(Holý, Toth, Kurfiřt)

 

--------------------------------------------------------

 

Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 2. dni)

 

Kategorie E1

1. Davide Guarneri (ITA, Honda) 1:51:27,39

2. Ryan Sipes (USA, Husqvarna) +14,33

3. Andrea Verona (ITA, TM) +28,63

------------------------------------

10. Patrik Markvart (CZE, KTM) +4:39,30

 

Kategorie E2

1. Taylor Robert (USA, KTM) 1:49:43,30

2. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) +1:52,67

3. Grant Baylor (USA, KTM) +2:05,93

------------------------------------

11. Kryštof Kouble (CZE, KTM) +3:08,44

15. Jaromír Romančík (CZE, KTM) +4:02,01

 

Kategorie E3

1. Daniel Milner (AUS, KTM) 1:49:46,26

2. Daniel Sanders (AUS, Husqvarna) +9,40

3. Ruy Barbosa (CHL, Husqvarna) +2:31,52

------------------------------------

19. Jiří Hádek (CZE, KTM) +8:53,40

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie EW

1. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) 2:03:55,54

2. Livia Lancelot (FRA, Honda) +2:50,54

3. Brandy Richards (USA, KTM) +3:10,32

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....


Další články sekce Šestidenní