KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE 2018 Francie – 4. den

Foto: KTM / Future7Media
ISDE 2018 Francie – 4. den
15.11.2018
 

63. ročník Mezinárodní motocyklové šestidenní pokračoval čtvrtým soutěžním dnem.

 

Máme za sebou čtvrtý soutěžní den, který ale opět nepřinesl žádný pohyb v celkové klasifikaci hlavní kategorie World Trophy, kde nadále vede tým Austrálie, který také dnes opět jezdil nejrychleji a navýšil si tak svůj náskok na týmy za svými zády. Na druhé pozici je po čtyřech dnech národní tým USA, třetí poté národní tým Itálie. Náš tým zůstal na sedmé pozici, kam se včera posunul, nicméně z osmého místa útočí Švédi, kteří dnes na naší čtveřici najel 50 sekund.

Ani v kategorii Junior Trophy nedošlo ke změně na pódiových pozicích, nadále vedou mladíci z Itálie, a to před druhými Američany a třetími mladíky z Francie. Stejně tak v soutěži žen Women´s Trophy zůstává pořadí na prvních třech místech nezměněné, vedou ženy obhajující Austrálie, které následuje USA a Španělsko.

 

Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 4. dni)

 

1. Austrálie – 9:57:20,63

(Milner, Sanders, Snodgrass, Strang)

 

2. USA – 10:03:10,98

(Sipes, Robert, S. Baylor jr., Bell)

 

3. Itálie – 10:06:29,77

(Guarneri, Salvini, Oldrati, Redondi)

 

4. Francie – 10:09:18,81

(Larrieu, Charlier, Nambotin, Dubost)

 

5. Španělsko – 10:11:16,66

(V. Guerrero, C. Guerrero, Betriu, Barragan)

 

------------------

 

7. Česká republika – 10:24:48,97

(Markvart, Kouble, Hádek, Romančík)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 4. dni)

 

1. Itálie – 10:09:46,78

(Verona, Cavallo, Soreca)

 

2. USA – 10:14:11,00

(Toth, Kelley, G. Baylor)

 

3. Francie – 10:23:36,34

(Abgrall, Blanjoue, Aspinasse)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 4. dni)

 

1. Austrálie – 7:43:20,90

(Jones, Gardiner, Tricker)

 

2. USA – 7:51:23,19

(Sheets, Gieger, Richards)

 

3. Španělsko – 7:58:53,75

(Gomez, Badia, Seisdedos)

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 4. dni)

 

1. Motoclub Italy – 10:36:23,74

(Zilli, Macoritto, Spanu)

 

2. Somerpalu MK – 10:57:29,54

(M. Leok, Steinbergs, Talu)

 

3. Team Ostra Enduro Sweden – 11:01:49,84

(Gunnerheim, Andersson, Vagberg)

 

4. RPM/Mt. Baker – 11:13:51,10

(Baker, Norman, Tremaine)

 

5. Team Army MCA – 11:17:32,13

(Hicks, Ellwood, Coupland)

 

------------------

 

12. Motorsport Bozkov – 11:46:15,44

(Friedrich, Koucký T., Kottek)

 

25. BMT Gottbros Team – 12:46:41,06

(Gottvald, Borkovec, Klabačka)

 

38. Motokrosovaskola.cz-Motorsport Bozkov – 14:06:04,55

(Holý, Toth, Kurfiřt)

 

--------------------------------------------------------

 

Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 4. dni)

 

Kategorie E1

1. Andrea Verona (ITA, TM) 3:21:52,69

2. Davide Guarneri (ITA, Honda) +1:24,39

3. Victor Guerrero (SPA, Yamaha) +1:38,30

------------------------------------

9. Patrik Markvart (CZE, KTM) +7:28,74

 

Kategorie E2

1. Taylor Robert (USA, KTM) 3:17:34,85

2. Grant Baylor (USA, KTM) +4:28,13

3. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +5:02,40

------------------------------------

13. Kryštof Kouble (CZE, KTM) +9:31,64

16. Jaromír Romančík (CZE, KTM) +10:48,20

 

Kategorie E3

1. Daniel Milner (AUS, KTM) 3:16:35,44

2. Daniel Sanders (AUS, Husqvarna) +1:17,07

3. Giacomo Redondi (ITA, Honda) +5:54,32

------------------------------------

21. Jiří Hádek (CZE, KTM) +21:43,45

 

--------------------------------------------------------

 

Kategorie EW

1. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) 3:47:55,34

2. Livia Lancelot (FRA, Honda) +3:19,66

3. Brandy Richards (USA, KTM) +3:20,73

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....

 

 


Další články sekce Šestidenní