Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.

ISDE 2017 Francie – 3. den

Výsledky třetího dne 62. ročníku Mezinárodní motocyklové šestidenní potvrdily na čelních pozicích prozatímní favority.

30.08.2017

ISDE 2017 Francie – 2. den

Také druhý den letošní Mezinárodní motocyklové šestidenní byl nejrychlejší domácí tým Francie.

29.08.2017
ENDURO » US Racing

AMA National Enduro 2017 – Matthews

Šestým závodem pokračoval letošní národní americký šampionát AMA National Enduro Series.

29.08.2017

ISDE 2017 Francie – 1. den

Francouzské město Brive tento týden hostí 92. ročník Mezinárodní motocyklové šestidenní, dnes byl na programu úvodní den.

28.08.2017
ENDURO » Rally

Atacama Rally 2017

Třetí podnik světového cross country vyhrál tovární jezdec Husqvarny, Pablo Quintanilla.

21.08.2017
ENDURO » Ostatní

Jan Brabec na pódiu v Maďarsku

Motorkář Brabec dojel bronzový na HunGarian Baja, přesto během závodu stihl obdivovat staré tanky a vrtulníky.

17.08.2017
ENDURO » MČR

MČR enduro 2017 – Brodelavy u Kralovic

Další díl republikového endura se o uplynulém víkendu jel v Brodelavech u Kralovic.

16.08.2017
MOTOCROSS » Freestyle

Na motorky na Kavčák

Rock'n'ride - freestyle triky, skvělá atmosféra a závody endura.

02.08.2017

AMA National Enduro 2017 – Cross Fork

Pátým závodem pokračoval letošní národní americký šampionát AMA National Enduro Series.

28.07.2017
ENDURO » Dakar

Brabec má potvrzen Dakar 2018

Motorkář Jan Brabec již obdržel souhlas organizátorů Rally Dakar s jeho startem v roce 2018. Vše oslavil při svém prvním dálkovém závodě Baja Aragon.

27.07.2017

MČR enduro 2017 – Hrobčice

Šestý díl republikového endura se o uplynulém víkendu jel v Hrobčicích.

26.07.2017
ENDURO » MS

MS Enduro 2017 – Portugalsko

V portugalském Castelo Branco proběhlo o uplynulém víkendu šesté kolo světového endurového šampionátu.

25.07.2017

Rock'n'Ride s FMX a superendurem

Rock'n'Ride láká na souboj bratrů Podmolů a hvězdy endura.

22.07.2017

Jan Brabec v dresu Big Shock Racing

Tým Big Shock Racing má novou posilu, motorkáře Honzu Brabce, několikanásobného mistra ČR v motocrossu.

14.07.2017

GNCC 2017 – Snowshoe

Osmým letošním závodem pokračoval americký šampionát Grand National Cross Country.