Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.

1 2 3 4 5 ... 13
ENDURO » Dakar

Brabec má potvrzen Dakar 2018

Motorkář Jan Brabec již obdržel souhlas organizátorů Rally Dakar s jeho startem v roce 2018. Vše oslavil při svém prvním dálkovém závodě Baja Aragon.

27.07.2017

Jan Brabec v dresu Big Shock Racing

Tým Big Shock Racing má novou posilu, motorkáře Honzu Brabce, několikanásobného mistra ČR v motocrossu.

14.07.2017
MOTOCYKLY » Aktuality

Novým ambasadorem H-D je Lukáš Kvapil

Lukáš Kvapil si jako nová tvář značky klade za cíl posunout Harley-Davidson zpět do oblasti sportu a hlavně k aktivním, sportovně založeným a mladým lidem.

14.03.2017

Fotograf Marian Chytka o Dakaru

Byl to nejhorší Dakar, jaký jsem kdy zažil, hodnotil fotograf Marian Chytka

23.01.2017

Lukáš Kvapil dostal cenu Fair Play

Prezident Autoklubu ČR udělil cenu Fair Play Lukášovi Kvapilovi.

20.01.2017

Lukáš Kvapil je pro nás rytířem Dakaru

Lukáš Kvapil dokázal, že vyhrát není vždy to nejdůležitější.

19.01.2017

Barth Racing - zhodnocení Rallye Dakar 2017

Tým Barth Racing byl na pódiu třikrát, Pabiška po desáté, Lhotský poprvé v cíli, Tůma jako jediný Čech na čtyřkolce dojel.

18.01.2017

Rally Dakar 2017 obrazem: 10.-12. etapa

Závěrečná FOTOGALERIE z letošního ročníku Rally Dakar.

16.01.2017

Rally Dakar 2017: 12. etapa

Britský jezdec Sam Sunderland vyhrál letošní Rally Dakar, skvěle zajel náš Ondřej Klymčiw, který skončil celkově dvanáctý.

14.01.2017

Rally Dakar 2017: 11. etapa

Portugalec Paulo Goncalves vyhrál dnešní etapu, ale na cestě za premiérovým vítězstvím v celkové klasifikaci je Sam Sunderland.

13.01.2017

Rally Dakar 2017 obrazem: 7.-9. etapa

Další FOTOGALERIE z Rally Dakar 2017 nám přiblíží problémové etapy s pořadovým číslem 7 až 9.

13.01.2017

Rally Dakar 2017: 10. etapa

AKTUALIZOVÁNO - hodinové penalizace pro Engela a Pabišku - Nejrychlejším v dnešní etapě byl Joan Barreda Bort, skvěle zajel dnes druhý Štefan Svitko, ale také devátý Ondřej Klymčiw.

12.01.2017

Rally Dakar 2017: 9. etapa

Dnešní devátá etapy Rally Dakar byla zrušená.

11.01.2017
MOTOCROSS » Freestyle

Podmol chce jet Rally Dakar 2018

Podmol se vrátil z Dakarské rallye. Chce se zúčastnit příštího ročníku, nehodlá však nic podcenit.

11.01.2017

Rally Dakar 2017: 8. etapa

Joan Barreda Bort vyhrál osmou etapu, v čele průběžné klasifikace zůstal Brit Sam Sunderland.