Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. května do 27. května.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2018 – Brezno

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro 2018 – Brezno
11.05.2018
 

První závodní víkend MČR endura se o uplynulém víkendu konal ve slovenském Brezně.

 
V sobotu a v neděli se ve slovenském Brezně jel úvodní závod Mistrovství ČR v enduru. Stejně, jako při sprintu v Bílině, se z celkového vítězství první i druhý den radoval Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior. V kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Ondřej Helmich, zatímco v neděli byl nejrychlejším Ondřej Helmich. Kategorii E3 po oba dva dny ovládl Jiří Hádek.
 
MČR enduro sprint 2018 – Brezno
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 38:07,34
2. Patrik Markvart (KTM) 38:39,21
3. Jiří Hádek (KTM) 39:40,26
4. Jan Balaš (KTM) 40:06,72
5. Milan Engel (KTM) 40:43,46
6. Jakub Marek (Yamaha) 40:58,34
7. Ondřej Helmich (Husqvarna) 41:15,64
8. Robert Friedrich (KTM) 41:38,44
9. Lukáš Kučera (KTM) 41:46,15
10. Adolf Živný (KTM) 41:53,56
 
Kategorie E1 – sobota
1. Jakub Marek (Yamaha) 40:58,34
2. Ondřej Helmich (Husqvarna) 41:15,64
3. Robert Friedrich (KTM) 41:38,44
4. Jakub Šefr (Yamaha) 42:02,54
5. Jakub Horák (Husqvarna) 42:13,09
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 38:07,34
2. Patrik Markvart (KTM) 38:39,21
3. Milan Engel (KTM) 40:43,46
4. Adolf Živný (KTM) 41:53,56
5. Martin Prusík (KTM) 45:27,15
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 39:40,26
2. Jan Balaš (KTM) 40:06,72
3. Lukáš Kučera (KTM) 41:46,15
4. Nikola Pěnička (Beta) 44:13,19
5. Jaroslav Chládek (KTM) 48:49,80
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 38:07,34
2. Jakub Marek (Yamaha) 40:58,34
3. Robert Friedrich (KTM) 41:38,44
4. Adolf Živný (KTM) 41:53,56
5. Lukáš Holub (Sherco) 46:11,90
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:59,85
2. Jiří Hádek (KTM) 46:47,46
3. Patrik Markvart (KTM) 46:49,15
4. Ondřej Helmich (Husqvarna) 46:49,80
5. Adolf Živný (KTM) 47:02,38
6. Milan Engel (KTM) 47:30,15
7. Jan Balaš (KTM) 47:42,23
8. Jakub Marek (Yamaha) 48:24,78
9. Lukáš Kučera (KTM) 49:31,39
10. Jakub Horák (Husqvarna) 49:54,00
 
Kategorie E1 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 46:49,80
2. Jakub Marek (Yamaha) 48:24,78
3. Jakub Šefr (Yamaha) 49:02,78
4. Jakub Horák (Husqvarna) 49:54,00
5. Robert Friedrich (KTM) 49:55,84
 
Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:59,85
2. Patrik Markvart (KTM) 46:49,15
3. Adolf Živný (KTM) 47:02,38
4. Milan Engel (KTM) 47:30,15
5. Marek Wünsch (Gas Gas) 54:20,04
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 46:47,46
2. Jan Balaš (KTM) 47:42,23
3. Lukáš Kučera (KTM) 49:31,39
4. Nikola Pěnička (Beta) 51:58,05
5. Jaroslav Chládek (KTM) 53:42,16
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:59,85
2. Adolf Živný (KTM) 47:02,38
3. Jakub Marek (Yamaha) 48:24,78
4. Robert Friedrich (KTM) 49:55,84
5. Marek Wünsch (Gas Gas) 54:20,04