Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. srpna do 19. srpna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2018 – Lovčica

Foto: Matúš Rendek / Slovenská motocyklová federacia
MČR enduro 2018 – Lovčica
19.07.2018
 

Ve slovenské Lovčici pokračovalo dalším kolem endurové Mistrovství ČR.

 
O uplynulém víkendu se ve slovenské Lovčici jel v pořadí pátý podnik, započítávaný do Mistrovství ČR v enduru. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior. V kategorii E1 byl v sobotu i v neděli nejrychlejší Robert Friedrich, zatímco kategorii E3 po oba dva dny ovládl Jiří Hádek.
 
MČR enduro sprint 2018 – Lovčica (SVK)
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 35:11,25
2. Patrik Markvart (KTM) 35:29,97
3. Jiří Hádek (KTM) 35:37,82
4. Adolf Živný (KTM) 36:21,81
5. Robert Friedrich (KTM) 37:25,28
6. Lukáš Kučera (KTM) 37:27,50
7. Jakub Marek (Yamaha) 38:02,80
8. Jakub Hroneš (Gas Gas) 38:07,02
9. Jakub Šefr (Yamaha) 38:21,58
10. Marek Borák (KTM) 38:24,77
 
Kategorie E1 – sobota
1. Robert Friedrich (KTM) 37:25,28
2. Jakub Marek (Yamaha) 38:02,80
3. Jakub Šefr (Yamaha) 38:21,58
4. Marek Borák (KTM) 38:24,77
5. Jakub Horák (Husqvarna) 38:53,60
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 35:11,25
2. Patrik Markvart (KTM) 35:29,97
3. Adolf Živný (KTM) 36:21,81
4. Ondřej Havrda (KTM) 39:02,37
5. Tomáš Koucký (KTM) 39:40,03
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 35:37,82
2. Lukáš Kučera (KTM) 37:27,50
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 38:07,02
4. Marek Votoček (KTM) 38:38,49
5. Jaroslav Chládek (KTM) 38:43,01
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 35:11,25
2. Adolf Živný (KTM) 36:21,81
3. Robert Friedrich (KTM) 37:25,28
4. Jakub Marek (Yamaha) 38:02,80
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 38:07,02
 
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 34:18,85
2. Patrik Markvart (KTM) 34:39,35
3. Jiří Hádek (KTM) 35:03,31
4. Adolf Živný (KTM) 35:06,68
5. Robert Friedrich (KTM) 35:52,35
6. Jakub Marek (Yamaha) 36:19,17
7. Lukáš Kučera (KTM) 36:36,34
8. Jakub Šefr (Yamaha) 36:45,21
9. Jakub Hroneš (Gas Gas) 36:52,23
10. Marek Borák (KTM) 37:21,61
 
Kategorie E1 – neděle
1. Robert Friedrich (KTM) 35:52,35
2. Jakub Marek (Yamaha) 36:19,17
3. Jakub Šefr (Yamaha) 36:45,21
4. Marek Borák (KTM) 37:21,61
5. Jakub Horák (Husqvarna) 37:37,25
 
Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 34:18,85
2. Patrik Markvart (KTM) 34:39,35
3. Adolf Živný (KTM) 35:06,68
4. Ondřej Havrda (KTM) 39:02,37
5. Tomáš Koucký (KTM) 39:40,03
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 35:03,31
2. Lukáš Kučera (KTM) 36:36,34
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 36:52,23
4. Jaroslav Chládek (KTM) 37:37,18
5. Marek Votoček (KTM) 38:10,97
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 34:18,85
2. Adolf Živný (KTM) 35:06,68
3. Robert Friedrich (KTM) 35:52,35
4. Jakub Marek (Yamaha) 36:19,17
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 36:52,23