Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. srpna do 19. srpna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2018 – Úterý

Ilustrační foto: František Novák
MČR enduro 2018 – Úterý
13.06.2018
 

V Úterý pokračovalo v sobotu a v neděli Mistrovství ČR endura.

 
V sobotu a v neděli se v Úterý jel v pořadí čtvrtý podnik, započítávaný do Mistrovství ČR v enduru. Z celkového vítězství první i druhý den radoval Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior. V kategorii E1 byl v sobotu i v neděli nejrychlejší Jakub Marek. Kategorii E3 po oba dva dny ovládl Jiří Hádek.
 
MČR enduro sprint 2018 – Úterý
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:00:00,82
2. Jiří Hádek (KTM) 1:01:19,60
3. Patrik Markvart (KTM) 1:01:42,96
4. Adolf Živný (KTM) 1:01:57,22
5. Jakub Marek (Yamaha) 1:03:09,49
6. Jakub Šefr (Yamaha) 1:03:23,61
7. Vít Kuklík (KTM) 1:03:39,30
8. Robert Friedrich (KTM) 1:04:10,53
9. Ondřej Havrda (KTM) 1:04:45,78
10. Lukáš Kučera (KTM) 1:04:50,78
 
Kategorie E1 – sobota
1. Jakub Marek (Yamaha) 1:03:09,49
2. Robert Friedrich (KTM) 1:04:10,53
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:05:08,96
4. Lukáš Holub (Sherco) 1:08:39,70
5. Zdeněk Pitel (KTM) 1:10:47,92
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:00:00,82
2. Patrik Markvart (KTM) 1:01:42,96
3. Adolf Živný (KTM) 1:01:57,22
4. Jakub Šefr (Yamaha) 1:03:23,61
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:04:45,78
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 1:01:19,60
2. Vít Kuklík (KTM) 1:03:39,30
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:04:50,78
4. Tomáš Kolanda (Husqvarna) 1:07:42,81
5. Radek Adam (Gas Gas) 1:10:09,70
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:00:00,82
2. Adolf Živný (KTM) 1:01:57,22
3. Jakub Marek (Yamaha) 1:03:09,49
4. Robert Friedrich (KTM) 1:04:10,53
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:04:45,78
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:01:02,08
2. Patrik Markvart (KTM) 1:02:17,39
3. Jiří Hádek (KTM) 1:02:47,30
4. Adolf Živný (KTM) 1:04:23,94
5. Vít Kuklík (KTM) 1:04:55,52
6. Jakub Šefr (Yamaha) 1:05:33,34
7. Lukáš Kučera (KTM) 1:05:53,68
8. Ondřej Havrda (KTM) 1:06:14,19
9. Jakub Marek (Yamaha) 1:06:39,14
10. Tomáš Koucký (KTM) 1:06:54,36
 
Kategorie E1 – neděle
1. Jakub Marek (Yamaha) 1:06:39,14
2. Jakub Horák (Husqvarna) 1:07:01,10
3. Robert Friedrich (KTM) 1:07:04,29
4. Lukáš Holub (Sherco) 1:12:18,21
5. Zdeněk Pitel (KTM) 1:13:13,86
 
Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:01:02,08
2. Patrik Markvart (KTM) 1:02:17,39
3. Adolf Živný (KTM) 1:04:23,94
4. Jakub Šefr (Yamaha) 1:05:33,34
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:06:14,19
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 1:02:47,30
2. Vít Kuklík (KTM) 1:04:55,52
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:05:53,68
4. Tomáš Kolanda (Husqvarna) 1:09:32,70
5. Nikola Pěnička (Beta) 1:12:04,45
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:01:02,08
2. Adolf Živný (KTM) 1:04:23,94
3. Ondřej Havrda (KTM) 1:06:14,19
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:06:39,14
5. Tomáš Koucký (KTM) 1:06:54,36