Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. září do 23. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2018 – Dolní Hradiště

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro sprint 2018 – Dolní Hradiště
16.05.2018
 

Druhý díl MČR sprint endura se o uplynulém víkendu konal v Dolním Hradišti.

 
V sobotu a v neděli se v Dolním Hradišti jel druhý závod Mistrovství ČR ve sprint enduru. Z celkového vítězství se první i druhý den opět radoval Kryštof Kouble, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2 a Junior a dál pokračuje domácím šampionátem bez ztráty jediného bodu. V kategorii E1 byl dvakrát nejrychlejší Ondřej Helmich, který se na stupně vítězů postavil i v celkovém pořadí nedělního závodu, kdy byl druhý. Kategorii E3 ovládl Jiří Hádek, který k dvěma pohárům za vítězství v sobotu a v neděli přidal i dva poháry za sobotní a nedělní celkové třetí místo.
 
MČR enduro sprint 2018 – Dolní Hradiště
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:28,12
2. Patrik Markvart (KTM) 1:14:17,72
3. Jiří Hádek (KTM) 1:14:36,48
4. Adolf Živný (KTM) 1:15:45,04
5. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:15:58,63
6. Jan Balaš (KTM) 1:16:19,26
7. Lukáš Kučera (KTM) 1:17:10,55
8. Milan Engel (KTM) 1:17:12,43
9. Vít Kuklík (KTM) 1:17:30,84
10. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:18:01,86
 
Kategorie E1 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:15:58,63
2. Jakub Horák (Husqvarna) 1:18:34,01
3. Robert Friedrich (KTM) 1:19:58,12
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:22:44,00
5. Miloslav Konopásek (KTM) 1:27:47,99
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:28,12
2. Patrik Markvart (KTM) 1:14:17,72
3. Adolf Živný (KTM) 1:15:45,04
4. Milan Engel (KTM) 1:17:12,43
5. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:18:01,86
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 1:14:36,48
2. Jan Balaš (KTM) 1:16:19,26
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:17:10,55
4. Vít Kuklík (KTM) 1:17:30,84
5. Tomáš Kolanda (Husqvarna) 1:19:57,27
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:13:28,12
2. Adolf Živný (KTM) 1:15:45,04
3. Robert Friedrich (KTM) 1:19:58,12
4. Ondřej Havrda (KTM) 1:21:12,02
5. Tomáš Koucký (KTM) 1:22:06,58
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:03:53,16
2. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:04:17,49
3. Jiří Hádek (KTM) 1:04:41,47
4. Patrik Markvart (KTM) 1:04:58,17
5. Adolf Živný (KTM) 1:05:21,44
6. Jan Balaš (KTM) 1:05:30,90
7. Lukáš Kučera (KTM) 1:06:37,71
8. Vít Kuklík (KTM) 1:06:47,02
9. Jan Charvát (Husqvarna) 1:07:19,95
10. Jakub Marek (Yamaha) 1:07:21,48
 
Kategorie E1 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:04:17,49
2. Jakub Marek (Yamaha) 1:07:21,48
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:07:59,49
4. Robert Friedrich (KTM) 1:08:43,92
5. Miloslav Konopásek (KTM) 1:16:26,99
 
Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:03:53,16
2. Patrik Markvart (KTM) 1:04:58,17
3. Adolf Živný (KTM) 1:05:21,44
4. Jakub Šefr (Husqvarna) 1:08:11,05
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:08:35,65
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 1:04:41,47
2. Jan Balaš (KTM) 1:05:30,90
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:06:37,71
4. Vít Kuklík (KTM) 1:06:47,02
5. Jan Charvát (Husqvarna) 1:07:19,95
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 1:03:53,16
2. Adolf Živný (KTM) 1:05:21,44
3. Jakub Marek (Yamaha) 1:07:21,48
4. Ondřej Havrda (KTM) 1:08:35,65
5. Robert Friedrich (KTM) 1:08:43,92