CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2019 – Jinín

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR enduro sprint 2019 – Jinín
23.10.2019
 

Mistrovství ČR ve sprint enduru o uplynulém víkendu pokračovalo v Jiníně.


V sobotu a v neděli se v Jiníně jel šestý, poslední závod Mistrovství ČR ve sprintenduru. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval Patrik Markvart, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E1. V kategorii E2 si dvě vítězství připsal Adolf Živný, který byl i nejrychlejším juniorem. V nejsilnější kategorii E3 dvakrát zvítězil Jiří Hádek. Z titulů Mistrů republiky se vedle Jiřího Hádka, který slaví absolutní prvenství i prvenství v kategorii E3, radovali Patrik Markvart, šampión kategorie E1 a Ondřej Havrda, šampión kategorie E2 a zároveň i juniorský Mistr ČR.

MČR enduro sprint 2019 – Jinín

Absolutní pořadí – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 51:07,48
2. Rudolf Plch (KTM) 51:08,14
3. Jiří Hádek (KTM) 51:40,55
4. Adolf Živný (Husqvarna) 52:46,73
5. Jan Vašta (KTM) 53:06,63
6. Ondřej Havrda (KTM) 53:15,09
7. Jakub Šefr (Gas Gas) 53:30,13
8. Lukáš Kučera (KTM) 53:41,82
9. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:47,93
10. Zdeněk Pitel (KTM) 53:55,50

Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 51:07,48
2. Rudolf Plch (KTM) 51:08,14
3. Lukáš Kučera (KTM) 53:41,82
4. Zdeněk Pitel (KTM) 53:55,50
5. Marek Borák (Husqvarna) 54:08,48

Kategorie E2 – sobota
1. Adolf Živný (Husqvarna) 52:46,73
2. Jan Vašta (KTM) 53:06,63
3. Ondřej Havrda (KTM) 53:15,09
4. Tomáš Koucký (KTM) 53:59,54
5. Michal Volena (TM) 57:07,34

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 51:40,55
2. Jakub Šefr (Gas Gas) 53:30,13
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:47,93
4. Václav Nedvěd (Husqvarna) 54:14,66
5. Jiří Pokorný KTM) 56:11,60

Kategorie Junior – sobota
1. Adolf Živný (Husqvarna) 52:46,73
2. Ondřej Havrda (KTM) 53:15,09
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:47,93
4. Zdeněk Pitel (KTM) 53:55,50
5. Tomáš Koucký (KTM) 53:59,54




Absolutní pořadí – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 50:27,77
2. Adolf Živný (Husqvarna) 51:37,41
3. Jiří Hádek (KTM) 52:12,03
4. Robert Friedrich (KTM) 52:57,92
5. Jakub Šefr (Gas Gas) 53:20,61
6. Lukáš Kučera (KTM) 53:27,60
7. Zdeněk Pitel (KTM) 53:30,90
8. Jan Vašta (KTM) 53:32,79
9. Václav Nedvěd (Husqvarna) 53:54,68
10. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:58,40

Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 50:27,77
2. Robert Friedrich (KTM) 52:57,92
3. Lukáš Kučera (KTM) 53:27,60
4. Zdeněk Pitel (KTM) 53:30,90
5. Marek Borák (Husqvarna) 54:02,21

Kategorie E2 – neděle
1. Adolf Živný (Husqvarna) 51:37,41
2. Jan Vašta (KTM) 53:32,79
3. Ondřej Havrda (KTM) 54:11,49
4. Tomáš Koucký (KTM) 54:32,22
5. Michal Volena (TM) 57:09,98

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 52:12,03
2. Jakub Šefr (Gas Gas) 53:20,61
3. Václav Nedvěd (Husqvarna) 53:54,68
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:58,40
5. Jiří Pokorný (KTM) 55:25,96

Kategorie Junior – neděle
1. Adolf Živný (Husqvarna) 51:37,41
2. Robert Friedrich (KTM) 52:57,92
3. Zdeněk Pitel (KTM) 53:30,90
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:58,40
5. Tomáš Koucký (KTM) 54:32,22